У Чернівцях поліцейські припинили підпільне виробництво кави

У Чернівцях поліцейські припинили підпільне виробництво кави

25.10.2018, 15:04
Правоохоронці вилучили 30 тонн сировини та 15 тонн  готової «кавової» продукції.
 
Оперативники Управління захисту економіки в Чернівецькій області, слідчі ГУНП області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області викрили групи осіб, які  організували підпільне виробництво  фальсифікованої кави відомих брендів.
 
За результатами проведених заходів було встановлено, що до організації «бізнесу» причетні п’ятеро мешканців м. Чернівців.
 
Останні організували підпільний завод та три цехи. Три виробництва знаходилася на території Чернівців, одне – за його межами. Понад 15 працівників цілодобово здійснювали «виготовлення» фальсифікованої продукції. А саме, у великій тарі змішували дешеву каву з простроченою продукцією і в подальшому готову кавову суміш фасували у тару з логотипами торгівельних марок відомих брендів.
 
Реалізовували «каву» оптом і в роздріб як через торгівельну мережу, так  через мережу Інтернет.
 
Під час проведення санкціонованих обшуків у місцях виготовлення та зберігання кави, а також за місцем проживання «підприємців» правоохоронці вилучили 30 тонн сировини, 15 тонн  готової «кавової» продукції, спеціальне обладнання для пакування та записи з «чорною» бухгалтерії.
 
Загальна вартість вилученого майна понад 5 мільйонів гривень.
 
Досудове розслідування триває.
 
Матеріал з фото за посиланням https://goo.gl/4WMCZR
 

Суміш дешевої сировини та простроченої кави ділки розфасовували в упаковки з логотипами елітних брендів. Фальсифіковану продукцію оптом і вроздріб розповсюджували по території України. Покупців знаходили через мережу Інтернет, а постачання товару здійснювали сервісами експрес-доставки.

До Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області із заявою звернувся офіційний представник відомої торгової марки з виробництва кави. Заявник поскаржився, що останнім часом на ринку з’явилося багато підробленої продукції і замість елітної кави споживач отримує низькосортний фальсифікат. Внаслідок протиправної діяльності правовласникам торгових марок завдано матеріальної шкоди у особливо великих розмірах.

 Слідчі та детективи ГУНП спільно з оперативниками Управління захисту економіки під процесуальним керівництвом прокуратури Чернівецької області провели низку слідчих та оперативно-розшукових заходів і викрили зловмисників. Правоохоронці з’ясували, що п’ятеро буковинців розгорнули на території Чернівців і області масштабне цілодобове виробництво контрафактної кави. До своєї діяльності зловмисники залучили майже два десятки працівників.

 Поліцейські встановили організаторів протиправного бізнесу, адреси цехів, а також канали збуту. Під час обшуків у виробничих приміщеннях працівники поліції виявили та вилучили 30 тонн сировини, 15 тонн готової продукції з незаконно використаними чужими брендами, обладнання та матеріали для фасування й упакування кави, а також документацію.

 Низку обшуків правоохоронці провели і в закладах відомої торговельної мережі, що займається реалізацією імпортних товарів. Там теж вилучено велику кількість «елітної» кави буковинського походження.

 Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 3 статті 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Працівники поліції з’ясовують походження сировини та встановлюють усіх осіб, причетних до вказаного злочину.

 Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області
1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.