У Чернівцях покажуть одразу 100 живописних полотен, створених у Вижниці художниками з  усієї України і Кракова (Польща)

У Чернівцях покажуть одразу 100 живописних полотен, створених у Вижниці художниками з усієї України і Кракова (Польща)

10.05.2018, 16:43

З 04 по 10 травня 2018 р. у затишному карпатському містечку Вижниця проходив Міжнародний живописний пленер «Вижниця 2018». Участь у ньому взяли 25 талановитих митців з усієї України (Київ, Львів, Харків, Ужгород, Одеса, Чернівці, Вижниця, Коломия) та Польщі (Краків).

Протягом тижня художники створили близько 100 живописних полотен, які буде представлено одразу у двох чернівецьких галереях – «Галереї на Штейнбарга» (вул. Штейнбарга, 23) та Центрі культури «Вернісаж» (вул. І. Франка, 15 ). На експозиції можна побачити як фігуративні твори, виконані у кращих традиціях українського пейзажного живопису, так і роботи абстрактного характеру. Переважаючим жанром, традиційно, є пейзаж, хоч протягом пленеру створено цілу низку оригінально трактованих, виразних за колористикою та манерою виконання натюрмортів та портретів.

Кураторська група: Іван Білан, Роман Гаврилюк, Ігор Хілько, Олексій Бурбак. Партнери проекту: МО «Арт-Модуль», Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка, Вижницька районна державна адміністрація та Районна рада, Виробник художніх матеріалів «Rosa», Галерея на Штейнбарга (Steinbarg gallery), Центр культури «Вернісаж». Захід проводиться за підтримки родини Бурбак.

Відкриття виставки 10.05.2018 о 17.00 у «Галереї на Штейнбарга».

Виставка триватиме до 23.05.2018.

1