У Чернівцях кандидат у депутати розбив 'Жигулі' (фоторепортаж + відео)

У Чернівцях кандидат у депутати розбив "Жигулі" (фоторепортаж + відео)

30.09.2012, 15:18

Cвій протест щодо несправедливого і завищеного мита на ввіз автомобілів Віталій Ткачук підтвердив символічним «розбиттям» дітища радянського автопрому машини "Жигулі".

 Попри те, що у неділю в Чернівцях перебувала зірка вітчизняного футболу Андрій Шевченко, який призначив чернівчанам зустріч практично у той самий  час, що  й кандидат  у народні депутати Віталій Ткачук, останній аж ніяк не міг поскаржитися на відсутність уваги з боку людей до власної акції. У натовпі навіть подейкували, що до Ткачука прийшло значно більше людей, ніж на презентацію іншого кандидата в депутати Миколи Федорука, якого представляли громаді на площі Філармонії під час святкування Дня незалежності в Чернівцях. На майданчику біля стадіону зібралося кілька сотень людей, які спочатку з цікавістю прослухали виступи молодих виконавців, а відтак залюбки взяли участь у розбитті старих Жигулів.

«Їздити на таких автомобілях небезпечно, - сказав на початку акції Віталій Ткачук. – Небезпечно в усіх значеннях цього слова. Старі радянські автомобілі викидають велику кількість СО2 в атмосферу, вони неоснащені елементарними засобами безпеки для водія та пасажирів. А ще до цього додається велика ціна за таку машину».  Кандидат у народні депутати знову наголосив, що українці повинні їздити на нормальних автомобілях за помірними цінами. «Для цього достатньо ліквідувати завищене мито на ввіз автотранспорту», - каже Ткачук. Саме це питання він обіцяє лобіювати у Верховній Раді України, коли стане народним депутатом.

Перші символічні удари по автомобілю зробив сам кандидат у депутати. А потім організаторам навіть довелося стримувати активність присутніх на акції людей, настільки багато було охочих нанести кілька ударів по авто. Дехто навіть пропонував не просто розбити авто, але й перевернути. Важку дерев'яну биту брали в руки не лише чоловіки, але й жінки. Коли  бажаючих вдарити по машині більше не виявилося, автівку завели і вона поїхала.Завершилася акція драйвовим виступом рок-виконаців. Загалом вся акція тривала більше години.

Кандидат у народні депутати по 201-му мажоритарному округу (м. Чернівці) Віталій Ткачук виступає проти несправедливо великого мита на ввіз автомобілів. Ця його позиція заявлена у передвиборчій програмі, з якою він йде на вибори. Аби не бути голослівним, Ткачук провів у Чернівцях символічну акцію-перфоменс. «Це була символічна «ліквідація» старих Жигулів у знак нашого протесту щодо завищеного мита на ввіз автомобілів з-за кордону», - розповідає кандидат у народні депутати. Акція зібрала чимало прихильників ідеї кандидата у депутати. Усім присутнім недільного вечора біля стадіону "Буковина" було що почути від людей, які вимушені купувати старі автівки радянських часів за 1000-2000$ при зарплаті у 200-300$. «Невже українці не варті нормальних автомобілів? Чому ми не можемо жити як європейці: при їх зарплаті в 2000-3000 Євро вони купують собі нормальні машини, наприклад, VW, Audi та Mercedes за 1000 Євро!, - наголосив Віталій Ткачук. Мито на ввіз автомобілів депутат обласної ради називає несправедливим та "драконівським".

- Я переконаний, що ніхто не має права відбирати у людей можливості їздити на хороших автомобілях, - заявив перед акцією Віталій Ткачук.

1


КОМЕНТАРІ (16)

Ткачук жлоб, пожалів коштів на справжній перформенс. Хіба це ліквідація автомобіля? Розбив переднє і заднє скло. Збитків всього на 200 грн.

avatar

Клоун

23 вересня 2012 19:40

Редкий дебил!

А этот пусть поет свой блатняк для жлобов.

avatar

Кнут

23 вересня 2012 21:14

Супер! Мито потрібно ліквідовувати! Може хоч так дойде до наших депутатів!
avatar

Рома

23 вересня 2012 21:22

у нього що - власний бізнес-імпорт автомобілів?

avatar

соната

23 вересня 2012 21:30

Верно, надоели, хоть один депутат предлагает нормальные темы, а то все пенсии, пенсии, а о молодежи кто подумает? Ткасук молодец!
avatar

За Ткачука

23 вересня 2012 22:40

avatar

Myhajlo Tokarjuk

23 вересня 2012 22:46

А от я незгідний з критиками. На сьогодні це найцікавіший захід виборчих перегонів в області. А що ліпше надувати щоки чи закидати макулатурою виборців, яку ніхто потім не читає? Чоловік веде кампанію, пропонує теми, врешті видовище для людей. Я бачив з якою насолодою черівнчани лупасили той автомобіль. Не заздріть чужому креативу, а запропонуйте щось своє. На сьогодні він змушує говрити про себе найбільше. І веде кампанію гідно. Так що не скигліть!

avatar

Івар

23 вересня 2012 22:56

Як на мене то це антиреклама! Сам володяр цієї марки! А чого не купити нерозмитнену машину та не розбити її ?! Жигулі були зареєстровані в Чернівцях.. до чого тут вони?

avatar

Андрей

24 вересня 2012 10:54

Люди, невже ви думаєте, що розбиття однієї машини "Жигулів" щось змінить і мито зроблять меншим? Не будьте такі наївні! Це просто хід, що привернути до себе більше уваги. А "вгорі" цього вчинку ніхто навіть не помітить. І ні на що він не вплине.

І ще. Чому б не розбити хоча б старі іномарки, за які, власне, і доводиться переплачувати під час розмитнення. До чого тут ВАЗи? Де логіка?!

avatar

Критик

24 вересня 2012 11:12

каким хуем снимут пошлина ?

avatar

24 вересня 2012 14:49

И это надо было погромить машину,чтобы получить на ютубе аж 48 просмотров?!

Крутой пиар, однако....:))

avatar

Сева

24 вересня 2012 16:55

Кстати, ребята...Очень эффектно смотрится надпись " НАМ ТУТ ЖИТИ" на фоне разбитой машины и депутата с битой в руках. Типа ,если ваш депутатик прийдет к власти, то он будет  всем горожанам машины громить машины ?!.. если так, то вы молодцы :))

 

avatar

Сева

24 вересня 2012 17:00

вибачте за грубість, але Ткачук  зробив ставку на болючі питання, дійсно розмитнення авто дуже болісне для всіх  любителів авто...але  зняти він його не зможе, оскільки він не ГРСПОДЬ БОГ......, а піти розказати що машини будуть по 2-3 тис. євро це кожен може...  реально подивитись на його передвиборну агітацію, то це все  робиться тільки для того щоб люди проголосували, так він може зробити щось локальгно, типу майданчики для дітей освітлення в районах, а мажоритарщики типу Ткачука які ідуть в верховну раду це майбутні бігуни за грошима..... і коли для прийняття якого  сумнівного рішення типу "2 державна", чи "вивід  тендерів в тінь", і т.д.,  буде нехватка голосів ,  він буде продавати свій голос за 6-ти значні суми, на мою думку обрати треба ту людину які можна довірити, ту людину яка  вже показала що вона  вміє працювати для людей!  а не буде займатись порожніми балачками!

avatar

СкептиК

29 вересня 2012 13:06

кто не зрозумів про що я  поясню, нещодавно ВР був прийнятий закон  який  дозволяє закриті тендери без розкриття всіх подробиць, тобто  тепер дитячі садки можуть укладати угоди про постачання їжі не  з тою компанією яка буде робити це якісно і дешево а з тою якою їм захочеться, (тобто зтою яка належить їх куму, брату, свату, або хто більше відкат дасть!) 

Тепер про орозмитнення, люди які дають такі обіцянки мають мати хочаб уяву  як зробити  те що обіцяють у Ткачука ї нема,  кто не вірить запитайте в нього при зустрічі як він це зробить?!  - відповіть внесу закон про зниження мита!  о як це благородно панове,  та це і все що зможе зробити, адже є  такий  Таріел  Васадзе  , який вже декілька  разів проходив в ВР, і зараз він  іде під № 36, в партії регіонів,  Таріел -  власник "авто ЗАЗ україна" і  підпільний король авто в Україні, і всіавто від  ТАврії до Бентлі проходять через  нього! і який лобіює закон про мито на вто в ВР!   задайте питання Ткачуку  що він збирається робити з Васадзе?!

avatar

СкептиК

29 вересня 2012 13:16

кто не зрозумів про що я  поясню, нещодавно ВР був прийнятий закон  який  дозволяє закриті тендери без розкриття всіх подробиць, тобто  тепер дитячі садки можуть укладати угоди про постачання їжі не  з тою компанією яка буде робити це якісно і дешево а з тою якою їм захочеться, (тобто зтою яка належить їх куму, брату, свату, або хто більше відкат дасть!) 

Тепер про орозмитнення, люди які дають такі обіцянки мають мати хочаб уяву  як зробити  те що обіцяють у Ткачука ї нема,  кто не вірить запитайте в нього при зустрічі як він це зробить?!  - відповіть внесу закон про зниження мита!  о як це благородно панове,  та це і все що зможе зробити, адже є  такий  Таріел  Васадзе  , який вже декілька  разів проходив в ВР, і зараз він  іде під № 36, в партії регіонів,  Таріел -  власник "авто ЗАЗ україна" і  підпільний король авто в Україні, і всіавто від  ТАврії до Бентлі проходять через  нього! і який лобіює закон про мито на вто в ВР!   задайте питання Ткачуку  що він збирається робити з Васадзе?!

avatar

СкептиК

29 вересня 2012 13:16

соната 

"Верно, надоели, хоть один депутат предлагает нормальные темы, а то все пенсии, пенсии, а о молодежи кто подумает? Ткасук молодец! "

^^ подмечены верно посл. слова)

И все же в чем виноват Жигуль? Какие то методы мажоров. Аудитория выборцов Ткачука походу одни репчики, блатняки и крушители автомобилей...

avatar

Макс

12 жовтня 2012 20:49