У Чернівцях два підприємці дев'ять років користуються міською землею без договору оренди

У Чернівцях два підприємці дев'ять років користуються міською землею без договору оренди

24.03.2020, 18:17

Прокуратура вимагає стягнути до міського бюджету майже 5 млн грн з суб’єктів господарювання, які 9 років не укладають договір оренди землі з міською радою

Чернівецькою місцевою прокуратурою подано до Господарського суду позовну заяву в інтересах держави в особі Чернівецької міської ради про стягнення майже 5 млн грн з двох суб’єктів господарювання за використання ними без правовстановлюючих документів земельної ділянки площею 4, 7 га.

Встановлено, що в 2011 році суб’єкти господарювання за договорами купівлі-продажу набули право спільної часткової власності на комплекс нежитлових будівель, розміщених на земельній ділянці комунальної власності, яка належить територіальній громаді м. Чернівці.

У 2012 році сесія Чернівецької міської ради припинила договір оренди землі з попереднім власником будівель, однак нові власники нерухомого майна договір оренди землі з Чернівецькою міською радою не уклали та орендну плату упродовж 9 років не сплачували, що призвело до безпідставного збереження ними за рахунок територіальної громади міста Чернівців коштів у розмірі 4, 9 млн грн.

Господарським судом відкрито провадження у справі.

Пресслужба прокуратури Чернівецької області

 

1