У Чернівці вже за тиждень із концертом завітають митці з Швейцарії та Франції

У Чернівці вже за тиждень із концертом завітають митці з Швейцарії та Франції

17.04.2019, 13:35

Аврора Бааль та Емманюель Плентель із перформансом у Чернівцях

 Відомі музиканти з Франції та Швейцарії завітають у Чернівці в рамках року французької мови в Україні. Аврора Бааль та Емманюель Плентель готують музично-поектичний перформанс. Свою публіку вони познайомлять із творами франкомовних композиторів з Швейцарії, Франції, Марокко, Канади та Бельгії. 
 
Аврора Бааль — переможниця низки престижних европейських конкурсів, заокрема, серед яких у Страсбурзі «Prix de spécialisation, orgue symphonique», а також перше місце на конкурсі Paul-Hofhaimer в австрійському Інсбруку. У своїй творчості Аврора експериментує, поєднуючи класиків із сучасною музикою. Цим дивує свою публіку та розкриває можливості органу, як чогось більшого за його традиційне сприйняття.  

Емманюель Плентель разом із симфонічними оркестрами та театрами створює музично-поетичні постановки для сцен усієї Європи. Зі своїм фортепіанним монологом він виступав у Саудівській Аравії та Ізраїлі.

Емманюель Плентель та Аврора Бааль вперше відвідають Чернівці. Почути їх можна 22 квітня о 18:30 у Чернівецькій обласній філармонії.

ЩО: Музично-поетичний перформанс від Аврори Бааль та Емманюеля Плентеля
КОЛИ: 22 квітня, 18:30
ДЕ: Чернівецька обласна філармонія, вулиця Чайковського, 10


Організатори концерту — українсько-швейцарська асоціація Галіціана Скола Канторум та Посольство Швейцарії в Україні.  
________________
З усіх питань звертатися за телефоном — +380961742208

1