Тимошенко закинула Порошенку зв'язки з олігархічними кланами, а олігарха Дмитра Фірташа назвала 'серцем корупції' Януковича

Тимошенко закинула Порошенку зв'язки з олігархічними кланами, а олігарха Дмитра Фірташа назвала "серцем корупції" Януковича

21.05.2014, 01:19

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко закликала виборців, щоб вони не дали політикам можливість зрадити ідеали Революції гідності.

Про це кандидат у президенти заявила у вівторок на Соборній площі у Чернівцях, пише molbuk.ua. Зі сцени Тимошенко закликала буковинців не зрадити революції та не голосувати за олігархів. Наближеною особою до олігархату вона вважає свого основного конкурента в перзидентських перегонах, який також сам є олігархом.Зокрема, вона сказала:

"Якщо в 2004 році люди, повіривши, що все буде добре, пішли додому і залишили досягнення революції в руках тих, хто прийшов до влади, то сьогодні я прошу вас: не робіть так".

"Так, політики пішли і зайняли свої посади, але ви не йдіть і не залишайте політиків сам-на-сам. Я прошу вас: будьте поряд, тримайте руку на пульсі. Не давайте, щоб вже нова революція була зраджена або відкладена в сторону. Не допустіть реваншу. Тільки ваша присутність, ваш контроль і ваша протидія всьому, що є проти революції - тільки це є запорукою того, що все не буде, як завжди", - додала Тимошенко.

Разом з тим, кандидат заявила, що її опонент на президентських виборах Петро Порошенко напряму пов’язаний із олігархічними кланами, а олігарха Дмитра Фірташа назвала "серцем корупції" Януковича.

Джерело: molbuk.ua та БукІнфо

1


КОМЕНТАРІ (1)

Тимошенко до Сум літає на чартері. При цьому, літає бортом авіакомпанії, що належить видному члену Сім'ї Януковича - Ставицькому. http://blogs.pravda.com.ua/authors/gnap/537ca04be4517/

avatar

а це що? вуха Януковича

21 травня 2014 16:06