Туристичний маршрут за романом Марії Матіос: оголошено конкурс на складання карти

Туристичний маршрут за романом Марії Матіос: оголошено конкурс на складання карти

12.08.2020, 10:03

Письменниця Марія Матіос та видавництво «Абабагаламага» оголосили конкурс на складання карти туристичних маршрутів, які описані у романі «Букова земля».

Створити карту мандрівок Буковиною за романом «Букова земля» Марію Матіос надихнув прихильник її творчості з Польщі. Про це письменниця повідомила на сторінці у Фейсбук, пише ІА АСС.  

Відтак разом з Іваном Малковичем та видавництвом ««Абабагаламага»  вони оголосили конкурс на складання карти туристичних маршрутів Буковиною та Галичиною, описаних у «Буковій землі».

«Це можуть бути тематичні подорожі (скажімо, «Буковина родини Васильків», «Німецькі поселення Буковини», «Бойові шляхи Гуцульського легіону», «Український Відень», «Стежками УПА»), чи мандрівки, пов’язані з іншими персонажами або подіями книжки. Тобто все, на що вистачить вашої фантазії, щоб розписати такі маршрути для подорожувальників чи любителів краєзнавства», - йдеться у дописі Марії Матіос. 

Двом переможцям пізнавальних маршрутів Марія Матіос презентує від себе три ексклюзиви, пов’язані з Буковиною та Галичиною. Про них учасники конкурсу дізнаються згодом - після закінчення карантину, - оскільки вони і справді пов’язані з подорожами, зазначає Марія Матіос. 

Видавництво «Абабагаламага» також готує подарунки для переможців конкурсу. Як сказав у коментарі ІА АСС Іван Малкович, директор видавництва, це буде бібліотечка найкращих видань «Абабагаламага». 

Марія Матіос у Чернівцях. Фото: Максим Шварцман, ІА АСС

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

1