ЦВК оприлюднила офіційні результати виборів в ОТГ: перемогла «Батьківщина»!

ЦВК оприлюднила офіційні результати виборів в ОТГ: перемогла «Батьківщина»!

14.11.2017, 18:45

«Батьківщина» здобула перемогу на місцевих виборах у 201 об’єднаній територіальній громаді, які відбулись 29 жовтня.

 Такі дані оприлюднено на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.

 За офіційними підрахунками ЦВК, від політичної сили Юлії Тимошенко обрано 903 депутати місцевих рад. Це становить 20,56% від усіх обраних депутатів і 28,56% від депутатів, висунутих політичними партіями. Блок Петра Порошенка «Солідарність» посідає друге місце, отримавши на третину менше мандатів. Від нього обрано 642 депутати, або 14,61% від усіх обраних і 20,3% від депутатів, висунутих політичними партіями.

 Ці місцеві вибори в черговий раз продемонстрували справжню підтримку та довіру народу до партії «Батьківщина». Це найточніше соціологічне дослідження електоральних настроїв виборців напередодні наступних президентських і парламентських виборів.

 Чергова перемога на місцевих виборах політичної сили Юлії Тимошенко також демонструє  наявність розгалуженої партійної структури та авторитетних лідерів на місцях.

 «Батьківщина» дякує всім українцям, які прийшли на дільниці та зробили свій вибір чесно і свідомо.

 Нагадаємо, що минулого тижня на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій та голів комітетів Верховної Ради України лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко висловила вимогу щодо необхідності негайно створити парламентську Тимчасову слідчу комісію щодо розслідування фактів фальсифікацій на місцевих виборах в об’єднаних територіальних громадах, які відбулися 29 жовтня цього року.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.