'Це шо за еб**нутая': Москаль нахамив в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун і не знайшов мужності вибачитися

"Це шо за еб**нутая": Москаль нахамив в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун і не знайшов мужності вибачитися

23.02.2018, 19:42

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зажадав від голови закарпатської ОДА Геннадія Москаля вибачитися за кинуті на адресу Уляни Супрун образи. Однак Москаль вважає, що "першою повинна просити вибачення пані Супрун за поширення негативної та недостовірної інформації про Закарпатті. Якщо її вибачення будуть щирими, тоді вони будуть і від мене". Такою позицією голова Закарпатської ОДА поділився у своєму блозі.

 Нагадаємо, раніше на черговому засіданні облради Геннадій Москаль різко відповів на звинувачення в.о. Міністра охорони здоров'я Уляни Супрун про те, що ліки від кору в області не були розмитнені належним чином. "Все розмитнено! Це шо за еб**нутая, вибачте за слово", - висловився на адресу в. о. Міністра охорони здоров'я Геннадій Москаль.

 "Хочу зробити деякі роз’яснення у зв’язку з резонансом довкола обміну «люб’язностями» між мною і пані Супрун через угорську вакцину від кору, – заявляє Геннадій Москаль. – Мої висловлювання відповідають діючому українському законодавству. Так, пункт 1 статті 227 Цивільного кодексу України вказує: "Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації".

 

При цьому кодекс не регламентує, якою саме має бути відповідь – емоційною, нейтральною чи якоюсь іншою. Відповідь формує той, чиї права порушені. Пункт 3 цього ж кодексу вказує: "Негативна інформація, поширена про особу, вважається недостовірною, якщо особа, яка її поширила, не доведе протилежного", - пише у своєму блозі Геннадій Москаль. Геннадій Москаль образив Супрун

 За заявою Москаля, Супрун розповсюдила через ЗМІ заяву, в якій торкнувся його особисто: "Є проблеми на Закарпатті, там місцева адміністрація і губернатор Геннадій Москаль нам повідомили, що вони отримують 8000 доз від Угорщини, але їх належним чином не розмитнили і вони ніби контрабанда, а тепер лікарі не хочуть їх використати".

 "Заявляю ще раз, що вакцина від кору бельгійського виробництва, яка сертифікована в Україні, була передана урядом Угорщини на Закарпаття й розмитнена у відповідності із законодавством. Після розмитнення вакцину передали по районах області й почали щепити дітей. На сьогодні використано близько 80 відсотків вакцини, про що облдержадміністрація щотижня надає інформацію в Міністерство охорони здоров’я України", - стверджує Москаль.

 "Тому оприлюднена пані Супрун інформація про "контрабандну вакцину, яку лікарі не хочуть використовувати", є негативною і недостовірною. Вона зачіпає не тільки мене особисто, але і всю Закарпатську область, яка з вини Міністерства охорони здоров’я не отримує вакцину й змушена просити гуманітарну допомогу від сусідніх країн", - захищається голова Закарпатської ОДА.

 "Згідно з пунктом 4 статті 277 Цивільного кодексу України, спростування недостовірної інформації здійснюється особою, яка поширила інформацію. Такого спростування пані Супрун, на превеликий жаль, не зробила. Тому мої висловлювання на сесії обласної ради, – це право на відповідь, передбачене пунктом 1 статті 227 Цивільного кодексу України. Я висловив цю відповідь у спосіб, який вважав за потрібний.

 

 Якщо пані Супрун вважає, що зачеплено її честь, гідність і ділову репутацію, вона може звернутися до суду, який призначить лінгвістичну експертизу моїм висловлюванням. Як казали колишні донецькі, «базар надо не только фильтровать, за базар надо отвечать».

 А тому перша має попросити вибачення пані Супрун за поширення негативної й недостовірної інформації. Якщо її вибачення будуть щирими, тоді вони будуть і від мене. Якщо ж пані Супрун промовчить, мовчатиму і я", - підсумував Геннадій Москаль.

Джерело: РБК - Україна

1


КОМЕНТАРІ (4)

         Материальная часть (законодательство Украины) для юриспруденции - ЯВЛЯЕТСЯ САМОЙ ВАЖНОЙ ОСНОВОЙ (ЧАСТЬЮ)! 

    В данной статье допущен целый ряд ошибок несоответствия с материальной частью - 

 Правовые личные неимущественные отношения регулируются книгой второй главой 20 статьями 269 - 280 Гражданского Кодекса Украины. В данных статья не существуют пункты, а только части:

Стаття 277. Спростування недостовірної інформації

1. Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї та (або) членів її сім'ї недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації.

2. Право на відповідь, а також на спростування недостовірної інформації щодо особи, яка померла, належить членам її сім'ї, близьким родичам та іншим заінтересованим особам.

{Частину третю статті 277 виключено на підставі Закону № 1170-VII від 27.03.2014}

4. Спростування недостовірної інформації здійснюється особою, яка поширила інформацію.

Поширювачем інформації, яку подає посадова чи службова особа при виконанні своїх посадових (службових) обов'язків, вважається юридична особа, у якій вона працює.

Якщо особа, яка поширила недостовірну інформацію, невідома, фізична особа, право якої порушено, може звернутися до суду із заявою про встановлення факту недостовірності цієї інформації та її спростування.

5. Якщо недостовірна інформація міститься у документі, який прийняла (видала) юридична особа, цей документ має бути відкликаний.

6. Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено у друкованих або інших засобах масової інформації, має право на відповідь, а також на спростування недостовірної інформації у тому ж засобі масової інформації в порядку, встановленому законом.

Якщо відповідь та спростування у тому ж засобі масової інформації є неможливими у зв'язку з його припиненням, така відповідь та спростування мають бути оприлюднені в іншому засобі масової інформації, за рахунок особи, яка поширила недостовірну інформацію.

Спростування недостовірної інформації здійснюється незалежно від вини особи, яка її поширила.

7. Спростування недостовірної інформації здійснюється у такий же спосіб, у який вона була поширена.

Стаття 278. Заборона поширення інформації, якою порушуються особисті немайнові права

1. Якщо особисте немайнове право фізичної особи порушене у газеті, книзі, кінофільмі, теле-, радіопередачі тощо, які готуються до випуску у світ, суд може заборонити розповсюдження відповідної інформації.

2. Якщо особисте немайнове право фізичної особи порушене в номері (випуску) газети, книзі, кінофільмі, теле-, радіопередачі тощо, які випущені у світ, суд може заборонити (припинити) їх розповсюдження до усунення цього порушення, а якщо усунення порушення неможливе, - вилучити тираж газети, книги тощо з метою його знищення.

       Мне задают вопрос: "А куда я подевал ч.3 ст. 277 ЦКУ, на которую ссылается Г. Москаль?"

{Частину третю статті 277 виключено на підставі Закону № 1170-VII від 27.03.2014}

P.S. Москаль такой юрист, как Гройсман украинец. А мент, он и в Африке мент!

  Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХI ст., Академія громадянина, журналист.

 

095-474-37-54    

avatar

23 лютого 2018 21:08

ебануті як показує життя тримаються купи то гройсман і не витерпів  москаль чарівник все розставив на свої місця хто хоче винищити наш народ. КУЛЯВЛОБИ!!!!  То суки

avatar

Ебануті

23 лютого 2018 21:21

Москаль КРАСАВА!!!

avatar

Чернівчанин

24 лютого 2018 11:18

Де правий 100% Геннадій Геннадійович!

супрун це повне «нєдоразумєніє» в медицині, давно пора її надує з України вигнати!

І, Юра, забань нахєр того Гекова! Кому потрібен дай брєд старого шізофрєніка?!

avatar

Чернівчанин 100%

25 лютого 2018 20:38