Тащук-Малишевський: за ким правда?

Тащук-Малишевський: за ким правда?

22.06.2016, 22:40

Лідер місцевого «АВТО-МАЙДАНУ» Сергій Качмарськй розповів про ситуацію, котра сьогодні відбувалась на засіданні комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту та проблеми АТО.

Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook. Ось що він пише:

 Сьогодні, 22 червня в конференц-залі ОДА відбулось засідання комісії з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту та проблеми АТО.  Брали участь у ньому і члени ПП «АВТО-МАЙДАН»

Основне питання, котре цікавило не тільки нас, але і всіх присутніх, було обрання та погодження з Департаментом охорони здоров’я в Чернівецькій ОДА  в. о. головного лікаря онкодиспансеру.

Так, кандидатуру, котру було призначено тією самою комісією виявився Ігор Малишевський, який вже на протязі двох місяців веде боротьбу за дану посаду.

Ольга Кобевко, котра була організатором даного «шоу» відзначилась своїм вміння викручуватись від питань, які їй не подобаються, та по суті не відповіла на жодне із них.

На захист Малишевського стали представники громадської організації «Ніхто крім нас». Загалом в залі були присутніми близько 100 представників різних громадських організацій.

Багатьох присутніх обурював той факт, що самі ж представники даної комісії, (їх всього четверо) не зважаючи на рішення медперсоналу, котрий обрав Іллю Тащука, та прийшов підтримати його на засіданні комісії, голосували за Ігоря Малишевського. Зазначимо, що колектив лікарів онкодиспансеру досить великий, нараховує близько 400 осіб, і більше 300 медпрацівників не згідні із рішенням комісії про обрання в. о. головного лікаря онкодеспансеру Ігоря Малишевського. Незважаючи на це «ведуча вечора» Ольга Кобевко висунула цю кандидатуру на дану посаду, та всі члени комісії в складі 4-х осіб проголосували за неї, не дивлячись на те, що по закону він не може обіймати цю посаду, так як немає відповідного стажу та потрібної категорії. Саме про це і наголосила голова Департаменту охорони здоров’я в Чернівецькій ОДА Оксана Андрієць. 

Всі четверо представників комісії надіються на те, що в найближчий час на сесії Чернівецької обласної ради депутати проголосують за призначення Малишевського виконуючим обов’язки головного лікаря онкодеспансеру, та якщо так і станеться – це буде суперечити законодавчій базі України.

Наступна сесія повинна відбутись в липні, і я думаю, що за цей період ця четвірка вил'є ще багато бруду на Оксану Андрієць та Іллю Тащука, адже ми всі розуміємо, що їхня кінцева ціль – винести потрібні їм кандидатури, та проголосувати за них всупереч законам і здоровому глузду. В майбутньому ця комісія завдяки одночасному підняттю рук, та одноголосному рішенню буде назначати на високі посади тих людей, які потрібні їм, не зважаючи на думку громади. А чи потрібна нам взагалі така комісія? 

1


КОМЕНТАРІ (17)

Комиссия нужна,но не в этом составе.Полное игнорирование общественным мнением!Стыд и позор сегодняшнему заседанию.Я права потому что других мнений быть не может! Думаете вокруг лохи?

avatar

Уролог Ваня

22 червня 2016 19:59

Не рассказывайте нам сказки,мы их наслушались уже вдоволь.Насыпали вам сегодня перца Кобевко с Малышевским?Вы-старые трутни,врачи,которые живут за счет болеющих людей,вам не стыдно бабло с них брать?В чем комиссия не права?В том,что хочет искоренить коррупцию вашу?В том что бы вы не обдирали и так обнищавший народ?В том,что в онко клан врачей-взяточников?В чем?Каждая операция в онко-15-20 тысяч гривен на карман,хрен вам,а не денег.Не дай Господь попасть к вам.

avatar

Светлане-блонде-экономисту-урологу Ване

22 червня 2016 20:10

Не треба ставити на одну дошку Тащука і Малишевського. Бо Тащук створював всю цю систему, яка п'є кров з людей. І колектив підтримує його тільки тому, щоб далі пити цю кров. Їм треба просто тихо передати владу від Гонци Тащуку. А тихо не вийшло. Бо після майдану люди не бажають більше терпіти кадрові договорняки. Малишевського насправді ще треба було просити, щоб він погодився бути реальною альтернативою. Бо не йому це треба, а людям. В тому числі колективу онкодиспансеру. Бо не всі там жирують, а тільки обрані і наближені до корита. Малишевський - це зміни. А все інше - це побори, мутняки з ліками, хабарі, пиятика. 

avatar

22 червня 2016 20:21

Позор Андриец АТОшники попросили с вещами на выход пусть ищет другую работу.То есть тварюка настоящая.

avatar

Саша

22 червня 2016 20:22

Если дети такие же "неподкупные" как их мама (тета Малишевская) и папа (бонбонист Педро), то таки да, коррупцию искореним ваабще)))))

avatar

АнАниму))

22 червня 2016 20:26

Смотрите гавнометы не перегрейте стволы.

avatar

22 червня 2016 20:31

Да,люди,ничему вас не учит история.Клан Гонци делает свое дело,у самих не вышло,так дай алкоголика Тащука на место генерала поставим.Тихо,без шума,коллектив поддержал,Андриец нужный человек нужен очень.Майор правильно сказал,ищите себе работу,Андриец будет искать,дали буде.

avatar

Ато

22 червня 2016 20:39

та нема ніякого клану. А є династія. Що в цьому поганого. Тащука знаю ще з малого. Бачив як він поступово щабель за щаблем працюючи над собою здобував фах і не прикривався тим що в нього батько кум брат чи сват. То все було кропітка робота навчання і робота. І таких в лікарні в нас чимало. Але коллективом лікарні спільно вирішили ми підтримати кандидатуру Тащука. І тут і почалося. Чомусь Кобевко не підходить думка колективу і то нічого що п малишевський по всім параметрам не підходить на посаду головного лікаря, нема ні досвіду, ні вищої категорії, зате є куплені посвідчення доцента, та інші папірці в тому числі посвідчення організатора охорони здоровя. Але чомусь не бачив малишевського щоб він проводив лікувальну роботу хоч в лікарні працюю вже два десятки років. Та краще якщо на то пішло був би головним лікарем будь-хто, лиш не п Малишевський. Коли ж будуть прислухатися до думки лікарів, хворих в кінці кінців які лувалися і лікуються в нас?

avatar

mamolog

22 червня 2016 21:31

так. і шкода що майдан який ми лікарі підтримували дав можливість що до влади проникли "крикуни", які ніколи нічого не робили але саме завдяки язику домогаються робити карєру. Получається одні зранку до ночі можна сказати працюють так що нема коли голову підняти. Інші язиками плещуть. Сьогодні довелося побувати на сесії облради попри все що часу обмаль. І побачив як працює так звана комісія. Колись якщо згадає історію за сталіна було зкомбіноване так зване діло лікарів. ТО моя думка що і в нас таке скоро буде. Лікарів звинуватять у всіх гріхах. А що, крайнього треба знайти. Люди добрі ви вже два роки при владі. То чому не беретесь за владу і не требуєте в них покращення а вчепилися за нас лікарів. Що хіба головний лікар установи вирішує які зарплати мають бути. чи чи будуть кошти на медичне запеспечення ліками, сучасною медичною апаратурою. Відчепіться я вас прошу. Дайте працювати якщо не допомагаєте то хоча не мішайте. А то докеруєтесь до того що нікому буде працювати. Сьогодні виступав лікар молодий який був в Ато. Говорив завчену наперед вимову то було видно відразу. Ну то таке. Але чомусь ніхто не подивиться біографію старших лікарів. Всі вони починали працювати з медбрата чи медсестри. Працювали на швидкій, брали чергування, працювали в віддалених районах доки не освоїли добре фах медпрацівника. Заразд в районах особливо віддалених бракує фахівців. Але ніхто не хоче туди йти працювати. Хочуть зразу бути головними лікарями як пан малишевський. Але повірте без того досвіду поступового зростання ніколи не буде керівника. Ще пані Кобевко сказала що в нас має бути так як в америці керувати мають мененджери лікарнею а не лікарі. Шкода що п Кобевко лікар і не знає чи робить вигляд що не знає як то працює. І навпаки за кордоном споглядають на організацію охорони здоровя яка була в нас колись. Як кажуть нове це добре забуте старе.

avatar

repost

22 червня 2016 21:41

Ні,це не дІнастія,це клан,дійсно мафиозний клан Гонци.

avatar

мамологу

22 червня 2016 21:44

а що ви скажете на те коли коллектив лікарні висуне ще з десяток кандидатур на посаду головного лікаря. Тоже будете кричати що то клан?

avatar

mamolog

22 червня 2016 21:50

напевно треба залучитися підримкою  дісної громади а не липової в особі  так званих представників ато, авганців. Хоча кого не спитаю зі знайомих атовців чи авганців ніхто не давав цим самозванцям рішати за всіх як інші думають. 

avatar

123

22 червня 2016 22:11

я б цих люстаторів підробних  в лиці кобевко та їй подібних люстранув би для початку в Прут з мусорного баку. Може оговтаються.

avatar

люстратор

22 червня 2016 22:26

Смотри,что бы тебя за Малышевского и Кобевко не люстранцли и отверстии анальном твоем эфку не нашли.

avatar

Люстратору

22 червня 2016 23:04

И много у тебя знакомых атошников?Сам почему не пошел?Сегодня в зале с АТОшниками были 5 инвалидов войны,ты им что то попытаешься рассказать?Думаешь получится?Вот вы бобры,в комментариях что угодно можно написать,вы в глаза скажите.

avatar

Ато -123му

22 червня 2016 23:10

Певне більше ніж в тебе. А де я був то краще тобі там не бути. І в очі сьогодні сказав можливо і тобі. Тільки той пан щось швидко втік, не захотів довго розмовляти. Певно справи має важливіші.

avatar

123

22 червня 2016 23:20

а так звана комісія якра опікується інвалідами власне і мала б про них подбати. Але щось не видно її роботи а лиш бла бла. А де безкоштовні путівки в санаторії, де виділення коштів облрадою для безкоштовного проїзду ветеранів -нема. бо нема роботи. лиш бла бла.

avatar

123

22 червня 2016 23:28