'Системно через Чернівці тягне контрабанду турецької білизни для продажу на ринках': Ми хочемо квітучу Україну і не брати гроші у МВФ, але не хочемо навіть мінімально платити податки. Тому і залишаємося у лайні (блог)

"Системно через Чернівці тягне контрабанду турецької білизни для продажу на ринках": Ми хочемо квітучу Україну і не брати гроші у МВФ, але не хочемо навіть мінімально платити податки. Тому і залишаємося у лайні (блог)

20.11.2020, 08:59

Я виріс із мікробізнесу і знаю, що таке мінімізація. Знаю, як купувати фіктивні парафії. Знаю, як дробити і занижувати оборот. Знаю, як переводити через ФОП. Знаю, як платити зарплату в конверті. Знаю, як робити морду цеглиною і кричати про утиски прав підприємців, а самому, працюючи на мільйонному ФОП, із 200 грн єдиного податку провертати вдесятеро більше.

Тому дозвольте мені вам дещо сказати. Ми хочемо квітучу Україну. Ми хочемо високі зарплати у лікарів. Ми хочемо не брати гроші у МВФ. Але ми не хочемо навіть мінімально платити податки (17 листопада під Верховною Радою підприємці мітингували проти карантину і запровадження касових апаратів. – "ГОРДОН").

Ввозити імпорт набіло – ой, бл... Платити чесно податки по касі – ой, бл... Реєструвати найманих працівників – ой, бл...

І коронавірус тут ні до чого. Скажіть мені, яка проблема поставити касовий апарат і чесно бити касу? Немає проблем, якщо тільки ви не обманюєте державу.

Я скажу як є. Одні тягнуть контрабанду через кордон і платять хабарі замість податків. Другі цю контрабанду без каси і чеків валом продають на точках і за необхідності завтра показати доходи по фіскальній касі – усруться.

Треті усвідомлюють, що постав ти у них із 1 січня 2020 року фіскальну касу, їх річний оборот за останні роки – це буде один місяць їхньої роботи. І вже з другого кварталу вони перейдуть до іншої групи.

Свіжий приклад.

Сьогодні я заїхав до невеличкого магазину освітлення:

– Ось цей світильник я хочу купити.

– Цього зараз немає у наявності. Це Польща. Треба чекати.

– Скільки чекати?

– Ох. Ну раніше був один тиждень від передоплати, а тепер навіть не знаю. Уже другий тиждень буси стоять, не можуть кордон переїхати.

– А це що, контрабас?

– А що, за ціною не видно? Такий із податками буде у півтора раза дорожче.

Минулого тижня аналогічний текст мені видала моя знайома, яка, обурюючись убогістю в Україні, сама системно через Чернівці тягне контрабанду турецької білизни для продажу на ринках.

А мій друг, що валяється зараз у інфекційному відділенні лікарні, пише обурені пости, що у країні немає безкоштовної медицини. Але сам возить корейську косметику до своїх магазинчиків, дроблячи інвойси на десятки посилок до €100.

Давайте так. Якщо ви чесно завозите товар, маєте легальний білий прибуток і раніше били по касі оборот чесно – то ваша група, ваші податки і ваш оборот співпадуть. Знаєте, є різниця – мінімізувати або тупо не платити.

Так, кожна влада у нас гівно. Але справа в тому, що і ми всі в більшості своїй таке ж сумне гівно. Запам'ятайте, що не почнемо хоча б у чомусь жити за правилами і хоч мінімально платити податки – так і залишимося у цьому лайні.

Джерело: Олексій Давиденко / Facebook

Бізнесмен, ексдепутат Київради. 

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/blogs/aleksey-davidenko/mi-hochemo-kvituchu-ukrajinu-i-ne-brati-groshi-u-mvf-ale-ne-hochemo-navit-minimalno-platiti-podatki-tomu-i-zalishajemosja-v-lajni-1528074.html

1