'Свободівець' Ілюк прийшов морально підтримати  Продана і Чесанова з 'Рідного міста'

"Свободівець" Ілюк прийшов морально підтримати Продана і Чесанова з "Рідного міста"

02.01.2016, 17:25
Синхронне голосування націоналіста зі "Свободи" Андрія Ілюка з представниками політичної сили, в яку об'єдналися колишні регіонали і тушки "Батьківщини" і "Нашої України", проявилося у ході вирішення питання про дату, час та порядок ІY пленарного засідання другої сесії Чернівецької міської ради.  
 
Пропозицію міського голови про проведення ІY пленарного засідання другої сесії міської ради 4 січня 2016 року підтримали керівники усіх фракцій і депутатських комісій, окрім керівника фракції ПП « Рідне місто» Василя Продана. Не підтримали також цю пропозицію присутні на засіданні депутати Анатолій Чесанов (ПП «Рідне місто» ) та Андрій Ілюк (ВО «Свобода»). 
 

Заради справедливості слід зауважити, що така позиція депутата Ілюка є радше його власним політичним вибором, ніж позицією всієї міської "Свободи". Принаймні керівник міської "Свободи" Микола Собко  та голова депутатської комісії з питань гуманітарної політики від "Свободи" Андрій Кандиба, які є членами Погоджувальної ради, яку 31 грудня скликав міський голова Олексій Каспрук, голосували по-розумному... Натомість Андрій Ілюк, який  навіть не є членом Погоджувальної ради, прийшов на засідання швидше морально підтримати Василя Продана і "Рідне місто".
 
На фото: фракція ВО "Свобода" у Чернівецькій міській раді
 
 
1


КОМЕНТАРІ (24)

Ілюк і Моклович - два ушлепка Продана.

avatar

Тягнибок

02 січня 2016 15:41

Собко (видалено адміном)  продажная.За бабки все сделает

avatar

(видалено адміном)

02 січня 2016 16:28

Яка Свобода в Чернівцях? Не смішіть

avatar

львів

02 січня 2016 16:52

 

  Тушки вони такі.(
avatar

Bogdan Shelenko

02 січня 2016 17:43

 Шо, Андрушка, продався трохи?))) Взяли тебе за твої дитячі яєчка?))) Гандон зализаний

avatar

Ермак Тимофеев

02 січня 2016 17:44

Плювок в бік тих, хто голосував за цього тушканчика, думаючи, що він патріот.

avatar

Кирило

02 січня 2016 19:15

гандони ви усі. Вам би кулявлобів підняти і коло них бути біля корита. Не хер Сехова, картежніка сунути

avatar

Олег

02 січня 2016 19:19

Нічого дивного в його підтримці не має, фізіогноміка про все говорить-тупе,розумово відстале бидло , таке купити зовсім недорого.

avatar

!!!

02 січня 2016 22:17

 К олегу, Гандон ты , и твой Назар , за бабки жопу свою продадите .Думаете никто ничего не знает . Вы трое там моральные уроды . Сабко и девушка рэспэкт !!!  Прям фото три гандона , причём штопаные ! В рядочек там и спите дальше , пока от запаха бабак опять не проснетесь .

avatar

К Олегу

02 січня 2016 23:25

Та все у них путьом. Мельничук разом з іншими свабодавцами в облраді проголосували за креатуру Продана-Маковецьку, то чому в міськраді має бути по іншому. Будуть голосувати тільки за кандидатуру Ригівського міста. В кошмарному сні ніхто навіть не міг подумати, що Чернівецькі свободівці ляжуть під регіоналів. Ганьба. Патріотам потрібно блокувати  продажним смердюкам вхід до рад.

avatar

Кирилу

03 січня 2016 11:38

 иди работать недоумок! хватит коментарии писать. 

avatar

03 січня 2016 13:13

Панове, чого ви хтіли ? В них навіть ще фракція не зарєєстрована , та і в організації бардак, де бачено щоб обласна організація заправляла міською? Де бачено щоб взагалі свобода голосувала по різному? Тілтки в Черніацях! А того що ті хто хотіли бабок - добрались до корита! Ілюк, Кандиба, Моклович... Вони про людей будуть думати? Да вони в пРОДАНА давно на підсосі... Так що панове дивіться на тріо клоунів і як вони подалі будуть вгоджати пРОДАНУ.Рудує хоч що Собко і та мала дівчина ще відповідають духу ,,Свободи,. Так що панове і далі спостерігайте клоунаду тріо та корито пРОДАНА

avatar

ОЛЕНКА УКРАЇНКА!!!!!1!

03 січня 2016 15:43

Свобода зтушкувалась перша!!! навіть видно шо ті троє сидять окремо!!!

avatar

марічка

03 січня 2016 16:12

Цьому полудурку 20 +-. Але амбіцій там - хоч жопою жуй. Було б ще стільки ж розуму - були б люди

avatar

Ермак Тимофеев

03 січня 2016 16:49

Каспрук был бы умнее секрктарём выдвинул б Собка,тот как раз против родного города против деятелей этих же

avatar

!!!

03 січня 2016 17:55

Як Ви задолбали боти-гамнометы... Скільки Вам дибілам казати, що я не ховаюся під ніками, а пишу відкрито в себе на сторінці, а не на ваших сайтах, тож запхайте свої язики в "економ-клас" самі знаєте кому...

avatar

###

03 січня 2016 23:42

 ты уже (видалено адміном) туалет доделал????

avatar

Патріот

04 січня 2016 01:16

Собко тупой а ти дебил иди работать придурок

avatar

прокопьеву

04 січня 2016 01:18

вроде доделал  теперь за потолки балбеса наняла

avatar

патриоту

04 січня 2016 01:19

В мене питання, де ви "гамнометы" були коли Бог розум роздавав? Хоча судячи по сморіду ви досі там :) ви такі одноманітні, що аж скучно з вами, хоть платівку б змінили ато одне і теж, геть фантазії бракує... а ну да яка фантазыя як в голові ж те саме смердюче :D Ладно не заважаю, РИГАйте далі на здоров"я вам корисно :) покурити не забудьте ;)

 

avatar

###

04 січня 2016 11:04

так ты доделал туалет (видалено адміном) или нет?

avatar

балбесу

04 січня 2016 13:15

дурачок этот год для тебя будет очень тяжелым. здесь тебе ничего не светит и девочки тебя не любят.  ты на себя в зеркало смотрел? ты же урод, а девочки любят красивых. а в депутаты перся? ну и что, все еще не поумнел дурачок?

так что пробуй вали в италию на заработки, для тебя это шанс.  в 35 лет два года у мамы на шее сидеть стыдно.

хватит писать свои коментарии,"специалист-писатель" хренов. иди работать дурачок

avatar

вася

04 січня 2016 13:41

(видалено адміном) трудоустрой меня на работу пожалуста! меня никто не хочет слушать. я всем надоел. с меня уже вся миськрада смеется.  

avatar

(видалено адміном)

04 січня 2016 14:57

скоро сменим пластинку не переживай ))))) и не одну ))))) слушай советы умных людей - уезжай в италию. тебе здесь ничего не светит. ты очень глупый

и (видалено адміном) твоя не будет свою жопу за тебя подставлять. ей о своей пора думать. слишком много намутила брехливая интригантка )))))

avatar

05 січня 2016 22:44