Шевченківський районний суд продовжить сьогодні розгляд справи Череватого, якого підозрюють у підкупі правоохоронця

Шевченківський районний суд продовжить сьогодні розгляд справи Череватого, якого підозрюють у підкупі правоохоронця

29.05.2018, 09:21

Сьогодні, 29 травня, Шевченківський районний суд продовжить розгляд справи щодо колишнього головного лісівника Буковини Романа Череватого, якого підозрюють у підкупі правоохоронця.

Чергове засідання розпочнеться о 14.00. 

Раніше ми повідомляли:

У Чернівцях суд заслухав першого свідка у справі щодо головного лісівника Буковини Романа Череватого, якого підозрюють у підкупі правоохоронця.

Про це повідомляє телеканал ТВА.

Військова прокуратура подала до суду клопотання, в яких просила продовжити заборону Роману Череватому очолювати обласне управління лісового та мисливського господарства, а також продовжити термін дії покладених на нього обов’язків. 

Однак захисник Череватого у суді зазначив, що втікати від слідства обвинувачений не збирається та й впливати на слідство, мовляв, не може.

Суд обидва клопотання сторони обвинувачення задовольнив, а в розгляді справи оголосили перерву. Наступне судове засідання відбудеться 25 травня.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року правоохоронці затримали керівника Чернівецького обласного управління лісового господарства Романа Череватого під час спроби підкупу посадовця місцевої поліції.

За інформацією правоохоронців, керівник обласного управління лісового та мисливського господарства пообіцяв систематично сплачувати "данину" начальникові управління захисту економіки Нацполіції за те, щоби правоохоронці не втручалися у махінації лісівників. Оперативники затримали хабародавця під час першої спроби передачі коштів у сумі 4,2 тис євро та 2,3 тис доларів США.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.