Суд постановив знести незаконне самочинне будівництво по вулиці Йозефа Главки, 2 в Чернівцях

Суд постановив знести незаконне самочинне будівництво по вулиці Йозефа Главки, 2 в Чернівцях

24.12.2018, 19:31

 Про це повідомила Tanya Shepelko

- Ми сьогодні перемогли в суді. Суд постановив знести незаконне самочинне будівництво по Й.Главки, 2 в Чернівцях. Ще один крок на шляху до верховенства права та справедливості зроблено.

- Вчора всі юристи читали новину про те, що шостий апеляційний адміністративний суд постановив рішення знести 7 поверхівку на Личаківській у Львові, яка теж є самовільно збудованою. Отже, констатую, що українське правосуддя таки існує. Дякую.

- П.С. на фотографії прекрасний будинок по Й.Главки, 2, якому понад 140 років. Я сфотографувала його з такого ракурсу, з якого не видно тієї халабуди, яку намагається побудувати недобросовісний відповідач в порушення Конституції та законів України.

Довідково:

Рішення постановив Шевченківський районний суд м.Чернівців, тобто це поки що перша інстанція. Запекліша боротьба чекає в апеляції.  

РАНІШЕ МИ ПОВІДОМЛЯЛИ:

Ще 2016 року активістка Сніжана Афанасьєва на черговій сесії міської ради розповіла про незаконне будівництво на вулиці Йосипа Главки, 2, що у Чернівцях.

- Цей проект, погоджений чиновниками міської ради, перебуває в буферній зоні ЮНЕСКО. Згідно з вимогами конвенції, таке будівництво мають погоджувати зі штаб-квартирою організації. Проте нічого такого автори проекту не робили. Мало того, він не проходив громадських слухань, його не перевіряла інспекція архітектурно-будівельного контролю. І це попри чималу кількість звернень мешканців, - заявила С. Афанасьєва.

Активістка впевнена, що дозволи забудовнику видали неправомірно. Нібито цей проект має погодження у Міністерстві культури. Але документ має елементи підробки: у ньому не вказана дата, а підпис заступника міністра - приклеєний.

- Мінкульт погодив один проект, у містобудівному розрахунку вказано інший, а насправді будують взагалі третій. Міська влада відмовляється брати участьу вирішенні цього питання, - каже активістка. - Тому прийшла просити вас створити комісію. Як можна руйнувати будинок з історичною цінністю такою забудовою? Вона має цілу низку порушень, зокрема, недотримання пожежних відстаней. Ми маємо підозри щодо корупційної складової в цьому проекті.

Народні обранці підтримали створення відповідної комісії - "За” проголосували 36 присутніх.

Міський голова погодився із тим, аби не включати чиновників, що видають дозволи, до складу комісії. Туди увійдуть народні обранці з різних фракцій. Також до складу зарахують і саму активістку Сніжану Афанасьєву.
1


КОМЕНТАРІ (12)

Дивна жінка.
сама не живе і іншим не дає!

avatar

Василь Старокняжий

23 грудня 2018 22:06

   К Василю Старокняжему!

То есть, если человек НЕ ВОРУЕТ и ЧТИТ ЗАКОНЫ УКРАИНЫ, а также отстаивает права других граждан, которых обкрадывают проходимцы (как от власти, так и от физлиц), то этот человек странный?...

    С таким принципами жизни, как у Васи, НИКОГДА УКРАИНА НЕ СТАНЕТ ПРАВОВОЙ СТРАНОЙ, а значит ЭКОНОМИЧЕСКИ и ДЕМОКРАТИЧЕСКИ РАЗВИТОЙ!!! И В ИТОГЕ, СО ВРЕМЕНЕМ ВСЕ "ВАСИ", ОБКРАДЫВАЯ ДРУГ ДРУГА, ПРОСТО ПЕРЕГРЫЗУТ ДРУГ ДРУГА!

 

     Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХI ст., Академія громадянина (095-474-37-54)

avatar

Правозащитник

24 грудня 2018 02:22

про яке верховенство права ти блеєш!? а чому той готель чи що там на 28червня той депутат побудував і можливо за вкрадені гроші, не в зоні юнеско побудував і що всі всралися бо дядя гроші має чи це просто подвійні стандарти Верховенства Правила! порядок повинен бути і якщо закон діє то для всіх одинаково оце я вважаю Верховенство права а в цьому випадку той Вася просто бабла менше має як той Вася з 28червня!

avatar

Taras

24 грудня 2018 07:40

повній п...ешь . Єкспертизи немає . Суд винищив під тиском єкспертизи печатки та підпісу немає . Поруч бурбак без погоджень без дозволів усе зробив та ніякого суду та ніякої снижани афанасьевой нема. грошей не дали .уявить три рокі будують Сніжана мовчить як тікі закінчили . , Сніжана до суду звічаіна шахрайка разом з мамой,обідві ніде не працюють 15 років

avatar

Сатана

24 грудня 2018 09:52

    К Taras и Сатане!

1. Полная безграмотность (як в Правилах правописання української мови, так і повне Правове невігластво).

2. Открытий призыв всё решать за бабки и при этом ссылаться на Верховенство права: "порядок повинен бути і якщо закон діє то для всіх одинаково оце я вважаю Верховенство права а в цьому випадку той Вася просто бабла менше має як той Вася з 28червня!". То есть, прав тот, у кого больше бабла!

3. И итог - и Taras, и Сатана яркие примеры нашего больного общества. Ещё немного и не только Снежану,но и меня  прикончат за то, что я несогласен с ними! ( "С таким принципами жизни, как у Васи, НИКОГДА УКРАИНА НЕ СТАНЕТ ПРАВОВОЙ СТРАНОЙ, а значит ЭКОНОМИЧЕСКИ и ДЕМОКРАТИЧЕСКИ РАЗВИТОЙ!!! И В ИТОГЕ, СО ВРЕМЕНЕМ ВСЕ "ВАСИ", ОБКРАДЫВАЯ ДРУГ ДРУГА, ПРОСТО ПЕРЕГРЫЗУТ ДРУГ ДРУГА!" )

     Геннадий Геков, независимый гражданский активист, правозащитник. Буковинський громадянин ХХI ст., Академія громадянина (095-474-37-54)

avatar

Правозащитник

24 грудня 2018 13:05

Гена , есть человек который берет у соседа разрешение н действие. Три года идёт стройка. Все молчат. Вдруг снижаема вступает в партию народный фронт , через дорогу живет бурбак и начинается кино ...первая серия ...ТАНЯ бурбак покупает Помещения Росси Буковины (2этажа) без разрешительных документов вырастает 5 этажей перекрывая соседнему домам все . Вот твоё верховенство права .

avatar

Сатана

25 грудня 2018 08:15

Гена , есть человек который берет у соседа разрешение н действие. Три года идёт стройка. Все молчат. Вдруг снижаема вступает в партию народный фронт , через дорогу живет бурбак и начинается кино ...первая серия ...ТАНЯ бурбак покупает Помещения Росси Буковины (2этажа) без разрешительных документов вырастает 5 этажей перекрывая соседнему домам все . Вот твоё верховенство права .

avatar

Сатана

25 грудня 2018 08:15

Гена , есть человек который берет у соседа разрешение н действие. Три года идёт стройка. Все молчат. Вдруг снижаема вступает в партию народный фронт , через дорогу живет бурбак и начинается кино ...первая серия ...ТАНЯ бурбак покупает Помещения Росси Буковины (2этажа) без разрешительных документов вырастает 5 этажей перекрывая соседнему домам все . Вот твоё верховенство права .

avatar

Сатана

25 грудня 2018 08:15

Розумниє люді уже давно понялі, шо Сніжану - жаба задавіла. Она ж Как муха на гавно. Кстаті, ви поменьше вніманіє обращайтє на брєд, она на учётє в больничкє,  псих больничкє состоіт! А застройщікам, я так скажу, ваш полісаднік, был шикарен! Но если вы решили там что-то сделать, значит, на то есть свои причины, и я в полной уверенности, что вы не в коем случае не засрали бы наш город. А наоборот - облагородили бы его, пускай это даже постройка! Так, шо люді, меньше зла, научітєсь не завідовать! Это нормальная семья.

avatar

Понтий Пилат

08 січня 2019 23:06

Гена, а вы робот? Смените пластинку, не интересно прям одно и то же читать... кстати, могу дать номерок рекламных агенств для пиара и продвижения, как-то не солидняк в комментариях, себя предлагать «хорошему правозащитнику».. P. S. Да кому вы там нужны, вместе со снежаной, шоб вас прикончили ????????????  

avatar

Понтий Пилат

09 січня 2019 00:45

Яка нахєр активістка? звичайна лінива шахрайка, яка не хоче працювати, лише світиться в телевізорі. Корчить з себе не знати кого. 

avatar

Изя

10 січня 2019 21:03

А ще в мене Снід, гепатит С, сіфіліс і гонорея! І я відьма в десятому поколінні! Сучевани, несете всіляку маячню і не знаєте, що б ще таке вигадати, аби мене опорочити. Але Бог все бачить, і ваші брудні методи бачить, які ви використовували щодо мене, моїх юристів, і навіть до судей. Все воздасться вам, не переживайте.

avatar

Сніжана

18 березня 2019 16:59