Слуга 'отєчєства', “єйо імператорского височества” і Аксьонова екс-буковинець Лієв став заступником гендиректора Національної телекомпанії України

Слуга "отєчєства", “єйо імператорского височества” і Аксьонова екс-буковинець Лієв став заступником гендиректора Національної телекомпанії України

07.04.2014, 23:19

Заступником гендиректора Національної телекомпанії України призначили екс-міністра туризму Криму Олександра Лієва.

Цю інформацію кореспонденту molbuk.ua в телефонній розмові підтвердив гендиректор НТКУ Зураб АЛАСАНІЯ.

"Це правда. Сьогодні його призначили", - сказав Аласанія у понеділок.

Нагадаємо, минулого тижня Олександру Лієву та його сім’ї заборонили в’їзд на територію Автономної Республіки Крим.

Олександр Лієв – колишній буковинський чиновник, який працював у команді колишнього голови ОДА Володимира Куліша.

А ще зовсім недавно пан Лієв засвідчував власним підписом, що готовий визнавати керівником Криму Аксьонова. Тому вся ця історія з забороною в’їзду на територію Автономної Республіки Крим більше нагадує операцію прикриття. 

Віват! Кримський міністр служить "отєчєству"і “єйо імператорскому височеству”

Кримський міністр курортів і туризму зізнався, що служить Російської імперії.Міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв нагороджений імператорським орденом Святої Анни третього ступеня. Про це Лієв повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Ее Высочество Глава Российского Императорского Дома Е.И.В. Государыня Великая Княгиня Мария Владимировна удостоила меня Ордена Святой Анны Третьей Степени! Служу Отечеству!», - повідомив Лієв, не уточнивши при цьому, яке отечество він мав на увазі.Міністр зізнався, що для нього і його родини «це насправді подія».Відверті одкровення Лієва у вигляді: «Служу Отечеству!» - викликали нерозуміння серед користувачів соцмереж.

«Как лично человека – поздравляю, но как чиновника – нет. Я думала, вы министр в Автономной Республике Крым, Украина. А вы, оказывается, Российской империи служите...», - написала одна з користувачок.

Через деякий час пост міністра зник зі стрінки, або став недоступним для чужих. Бо й справді, навіщо зарання розкривати карти. На все свій час...
ДОВІДКА. Імператорський орден Святої Анни заснований в 1735 році як династична нагорода і в 1797 році введений імператором Павлом I в нагородну систему Російської імперії для відзначення широкого кола державних чиновників і військових. При цьому орден ніколи не переставав мати особливий статус династичної нагороди дому Романових.

 За матеріалами an.crimea.ua

Довідка БукІнфо:

Олександр Лієв – колишній буковинський чиновник, який працював у команді колишнього голови ОДА Володимира Куліша, якого зараз, за даними джерел БукІнфо, призначили керівником виборчого штабу Петра Порошенка на президентських виборах, які мають відбутися в Україні 25 травня 2014 року.

Лієв був звинувачений буковинськими ЗМІ у дерибані коштів, які були виділені Урядом Юлії Тимошенко на ліквідацію катастрофічного паводку на Буковині у 2008 році. Після порушення кримінальної справи новою командою Януковича за фактом розтрати коштів, він терміново розрахувався і вигулькнув у Криму, де очолив Міністерство курортів і туризму Автономної республіки Крим (АРК). На своїй сторінці у Facebook в період початку окупації Криму російськими агресорами, він неодноразово висловлювався, що Крим має право стати самодостатнім і офіційною державною російською мовою, а центральна влада у Києві не розуміє і не знає потреб кримчан.

1


КОМЕНТАРІ (4)

Це пі**єц! Залишилося лише призначити Захарченка заступником Омбудсмена!!!!

avatar

Петро

07 квітня 2014 21:01

Да. Класно. Регіонал, який працював на Януковича, який розікрав на Буковині гроші, а де люстрація? Хіба за це загинули хлопці? Чи він там смотрящий від москалів на Першому?

avatar

Правий

07 квітня 2014 21:28

Правый сектор, где ты?

avatar

Вопрос

07 квітня 2014 23:57

Гавно не тонет!

avatar

Народная мудрость

07 квітня 2014 23:57