Скандальний  нардеп-втікач в режимі відеоконференції надасть детективам НАБУ докази причетності президента Петра Порошенка до політичної корупції

Скандальний нардеп-втікач в режимі відеоконференції надасть детективам НАБУ докази причетності президента Петра Порошенка до політичної корупції

21.12.2016, 15:43

У НАБУ погодилися на відеоконференцію зі скандальним депутатом-втікачем.

Співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) проведуть допит народного депутата-втікача Олександра Онищенка в режимі відеоконференції 22 грудня. Про це сам Онищенко заявив в ході відеоконференції в прес-центрі агентства "Українські новини".

"Вони (детективи НАБУ – ред.) погодилися зі мною завтра на скайп-конференцію", – повідомив він. Депутат заявив про намір надати українським правоохоронцям докази причетності президента Петра Порошенка до політичної корупції.

Нагадаємо, 1 грудня СБУ повідомила про початок розслідування за фактом вчинення народним депутатом Олександром Онищенком державної зради. Цього ж дня Онищенко заявив про передачу США матеріалів, що компрометують президента України Петра Порошенка і його оточення.

За інформацією "Української правди", протягом року Онищенко записував свої бесіди з президентом України на наручний годинник із диктофоном.  

Пізніше Онищенко також надіслав ЗМІ копію своєї американської візи.

17 грудня заступник генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив про те, що НАБУ закриє провадження, відкрите за заявами в ЗМІ народного депутата Олександра Онищенка, якщо в найближчі дні не отримає докази його словами.

Детальніше про "записах Онищенко" і наслідки їх передачі іноземним спецслужбам читайте в статті Юлії Мостової "Пірнають усі!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Більше читайте тут: http://dt.ua/ 

1