'Скажіть 'Дякую!' та йдіть собі з Богом!': Новинський та митрополит Онуфрій без масок посперечались із журналісткою в Чернівцях

"Скажіть "Дякую!" та йдіть собі з Богом!": Новинський та митрополит Онуфрій без масок посперечались із журналісткою в Чернівцях

25.03.2020, 14:49

У Чернівцях сьогодні виникла суперечка між журналісткою та нардепом "Опозиційної платформи – За життя" Вадимом Новинським і митрополитом Онуфрієм.

Це сталося у Чернівецькій обласній клінічній лікарні, коли Новинський та глава УПЦ МП передали медзакладу апарат штучної вентиляції легень, пише molbuk.ua.

Так, у ході спілкування із пресою, журналістка Галина Єреміца задала запитання Новинському:

"Вас раніше призначили "смотрящим" по Херсонщині. А чи можна вважати, що ви зараз є "смотрящим" на Буковині, тому що ви так розщедрилися?".

Нардеп обурився через це запитання журналістки, вигукнувши: "Що значить "смотрящий"? Що значить "розщедрилися"?".

Тоді в суперечку вступив митрополит Онуфрій, зробивши зауваження журналістці: "Смотрящі в тюрмі знаходяться".

Пізніше Єреміца запитала у митрополита, чому храми УПЦ МП "грубо порушують правила карантину".

"Ви прийшли сюди, щоби провокувати? Подякуйте Богові за те, що ми привезли", – відповів глава УПЦ МП.

"Жіночко, я би вам порадив, щоби ви молилися Богові і зменшили свою злобу", – додав митрополит Онуфрій.

"Скажіть "Дякую!" та йдіть собі з Богом!", – вигукнув журналістці Вадим Новинський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обласна лікарня у Чернівцях отримала апарат штучної вентиляції легень

ДОВІДКОВО: 

 

Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня отримала сучасний апарат для штучної вентиляції легенів. Він може надавати дихальну допомогу одразу двом пацієнтам.

 

Цей медичний заклад украй потребує такого обладнання, адже сюди, до інфекційного відділення, привозять діток, інфікованих коронавірусом, з усієї області.

 

Наразі у лікарні вже перебувають 15 осіб, у яких діагностовано COVID-19. Стан їхній стабільний, кажуть лікарі. Однак, якщо до медичного закладу потрапить хворий із дихальною недостатністю, йому необхідно буде адекватна та кваліфікована допомога. Тим часом, у відділенні інтенсивної терапії до сьогодні було лише 3 апарати штучної вентиляції легень.

 

Дороговартісне обладнання медичному закладу передали народний депутат Вадим Новинський та Митрополит Онуфрій. Благодійники кажуть – обрали Буковину, бо вона стала першим регіоном, який зіткнувся із поширенням коронавірусу.

– Президент України закликає нас до об’єднання у цей нелегкий час. Найбільша цінність нашої держави – це люди. Сподіваюся, що за допомогою лікарів ми впораємося з цим викликом і збережемо здорову націю, – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Доброчинці передали лікарні також 100 захисних костюмів та окулярів.Нагадаємо, напередодні Юрій Бойко - лідер партії "Опозиційна платформа - За життя" завітав до с.Банчени, Чернівецької області в центр реабілітації "Віра, Надія, Любов", частина якого була перепрофільована під прийом хворих на короновірус. Юрій Бойко допоміг обладнати дане приміщення апаратами ШВЛ, тест - системами, масками і всім тим, що може знадобитися лікарям у боротьбі за життя та здоров'я буковинців.

 Світлина від Oleksandr Boltunov.
Світлина від Oleksandr Boltunov.
Світлина від Oleksandr Boltunov.

Частково використано матеріали molbuk.ua.

1