Михайлішин відхрещується від антифедоруківських листівок. Прокуратура вже перевіряє чи це правда (оновлено)

Михайлішин відхрещується від антифедоруківських листівок. Прокуратура вже перевіряє чи це правда (оновлено)

08.08.2012, 19:42

Секретар міської ради Віталій Михайлішин стверджує, що ніякого відношення до листівок, які були розповсюджені на Калинівському ринку 6 серпня не має. А про такий факт та зміст листівки дізнався із інтернет-видань.

Про це Віталій Михайлішин повідомив сьогодні на прес-конференції.

Нагадаємо, вчора Чернівецьке представництво ГМ "Опора" розповсюдило повідомлення про те, що 6 серпня на території Калинівського ринку в місті Чернівці невідомі особи розповсюджували листівки, на яких Микола Федорук та Іван Ринжук зображені поряд, як два кандидати від Об’єднаної опозиції, але на різних виборчих округах. Листівки були оформлені в стилістиці агітаційних матеріалів Об’єднаної опозиції, містили логотип та слоган «Ми об’єднались заради України», але не містили жодної інформації щодо тиражу та замовника. Таке оформлення та неправдивий зміст листівки суперечить вимогам Закону «Про вибори народних депутатів України» щодо оформлення агітаційних матеріалів. Іншими словами проти кандидата Миколи Федорука застосували прийом «чорного піару».

Джерело: http://www.chas.cv.ua/index.php?newsid=6412

Прокуратура доручила перевірити походження передвиборчих листівок

          У деяких засобах масової інформації Чернівецької області з’явилося повідомлення Громадської Мережі  ОПОРА про неправомірне розповсюдження агітаційних листівок із зображенням М.Федорука та І.Ринжука як кандидатів у депутати Верховної Ради України із порушенням чинного законодавства.

         За даним фактом прокуратурою області дано доручення УМВС України в Чернівецькій області провести перевірку та прийняти рішення відповідно до ст.97 КПК України у визначений законодавством термін.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

1


КОМЕНТАРІ (1)

СЛАВА І ХВАЛА КАНДИДАТУ РИГІОНАЛУ В ЧЕРНІВЦЯХ. А КРАЩОГО СЕРЕД ВАС НЕ БУЛО ???

 

avatar

Дорозумєніє

08 серпня 2012 17:06