Саакашвілі обіцяє оприлюднити альтернативний уряд і нових кандидатів у президенти

Саакашвілі обіцяє оприлюднити альтернативний уряд і нових кандидатів у президенти

04.02.2018, 22:18
Колона прихильників лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі рушила центром Києва до Європейської площі. Як передає кореспондент "Української правди", колона налічує близько 10 тисяч людей. Вона розтягнулася, як мінімум, від Софійської площі до Будинку вчителя на Володимирській. Колону очолює Саакашвілі.

Люди вигукують "Банду геть!", "Імпічмент" та "Свободу політв'язням!".

Конфліктів не помічено, колону супроводжують правоохоронці.

Станом на 13:45 марш "За майбутнє" прийшов на Європейську площу.

Віче розпочалося з гімну України. Люди очікують на виступ лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

Як повідомлялося, спочатку прихильники Саакашвілі планували рухатися від парку Шевченка, бульваром Шевченка, на Хрещатик, Майдан Незалежності з встановленням сцени на Майдані.

Однак у суботу поліція запропонувала їм змінити маршрут і пройти від парку ім. Шевченка по вул.Володимирській, через Софійську площу, Володимирський проїзд, по вул. Михайлівській, Хрещатиком до Європейської площі.
 

У неділю на початку "Маршу за майбутнє" організатори оголосили, що маршрут буде змінено. 

 

 Станом на 13:45 марш "За майбутнє" прийшов на Європейську площу. Тут налічується до 5 тисяч людей. Віче розпочалося з гімну України. Люди очікують на виступ лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі.

При цьому в приватному порядку до акції долучилося кілька автомобілів на єврономерах, які до того брали участь в акції ГО "Авто Євро Сила" на Хрещатику.
 

Фото Ельдара Сарахмана, УП

 Саакашвілі обіцяє представити свій уряд і кандидатів у президенти


Лідер "Руху Нових сил" Міхеіл Саакашвілі обіцяє до наступного мітингу 18 лютого представити альтернативний уряд і десяток кандидатів у президенти. Про це він заявив на віче на Європейській площі в неділю.

"До 18 лютого ми вам представимо альтернативний уряд і десяток нових кандидатів у президенти, з яких ви повинні вибрати", - сказав він.

За словами Саакашвілі, на сайті "Руху нових сил" також будуть опубліковані адреси депутатів, які, на його думку, повинні голосувати за відставку президента Петра Порошенка.

"Ми опублікуємо фотографії будинків та адреси депутатів, які повинні голосувати за відставку Порошенка. Сформуємо групи і поїдемо до них додому. Будемо наступати мирно", - заявив він.

"Ми розповімо, чого ми від них хочемо. Ми хочемо одного - прибрати цих від влади мирно і самим піти після цього", - додав екс-президент Грузії.

В ході віче Саакашвілі зачитав список українських військових, які загинули в січні цього року.

 "Поки наші воїни гинули за свою батьківщину, головнокомандувач України Петро Порошенко розслаблявся на Мальдівських островах і викидав сотні тисяч доларів в безодню індійського океану. Плював він на наших солдатів, плював він на Україну", - заявив лідер "Руху нових сил".

Він також звинуватив у некомпетентності прем'єра Володимира Гройсмана.

"Хто може бути гірше, ніж Гройсман, який не закінчив навіть середньої школи? Невже не можна знайти прем'єр-міністра з вищою освітою?", - зазначив він.

Саакашвілі також пообіцяв, що, якщо Порошенко піде з посади президента, пенсії подвояться вже в перші два місяці.

"Як тільки Порошенко забереться, пенсія подвоїться в перші два місяці при збереженні курсу національної валюти. А до кінця року вона зросте втричі. А в цілому за одну каденцію нормальної влади вона може збільшитися в 7-8 разів. Я це робив, я не якийсь там популіст і казкар", - заявив він.

Джерело: Українська правда

 

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.