Рибак не хоче на місце Фищука

Рибак не хоче на місце Фищука

12.06.2018, 18:23

Народний депутат України від фракції БПП Іван Рибак заперечив інформацію про те, що начебто його кандидатуру розглядають на посаду голови Чернівецької обласної державної адміністрації.

 Про це парламентар повідомив сьогодні у коментарі кореспонденту molbuk.ua

 Зокрема, відповідаючи на запитання журналіста, чи правдивою є інформація видання "Апостроф" про ймовірне призначення Рибака новим головою ОДА, нардеп сказав:

 "Ви перший, хто мені про це повідомив. Бо видання "Апостроф" не є авторитетним, і, наскільки мені відомо, це такий "смітник", який збирає певні плітки".

 Водночас Рибак додав, що не планує змінювати посаду народного депутата заради крісла голови ОДА.

 "Щодо моєї кандидатури - я навіть не розглядаю такий варіант. По-перше, я обраний на мажоритарному окрузі, і я не збираюся залишати округ і кудись іти. Мені комфортно працювати в моєму комітеті, я навчився працювати у парламенті. Тож, змінювати місце роботи - гадаю, зараз рано про це говорити", - сказав депутат.

 Разом з тим, нардеп прокоментував ймовірність кадрових змін у керівництві Чернівецької ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди Гройсмана перевірять стан виконавської дисципліни у Чернівецькій ОДА

 "Стосовно того, чи взагалі буде зміна голови обласної державної адміністрації. Мені здається, що сьогодні зарано про це говорити. Наскільки мені відомо, є доручення прем’єр-міністра України про здійснення комплексної перевірки діяльності обласної адміністрації та низки районних адміністрацій нашої області. За результатами, відповідно, такої перевірки, можливо будуть прийматись якісь кадрові рішення. У той же час я абсолютно не бачу можливості ситуації, при якій би голову ОДА призначали нового. Тим паче, що старого ще ніхто не звільнив. І, відповідно до законодавства України, кандидатури на посаду очільника області не можуть розглядатися, якщо на цій посаді знаходиться людина", - сказав Іван Рибак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Троє претендентів на скриню Фищука, йо-хі-хо, і пляшка рому!

 Як відомо, учора столичне Інтернет-видання "Апостроф" назвало три кандидатури, які розглядають для призначення на посаду голови Чернівецької обласної державної адміністрації. Зокрема, йшлося про нардепа Івана Рибака, заступника голови Чернівецької ОДА Михайла Павлюка та заступника голови Хотинської РДА Тетяни Бринь.

 Перед тим "Українська правда" повідомила про заміну голів обласних держадміністрацій у Чернівецькій та Чернігівській областях, які нібито мають відбутися найближчим часом.

 Чинний голова ОДА Олександр Фищук заявив, що йому нічого не відомо з приводу ймовірності його відставки.

Джерело: molbuk.ua

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.