'Рідне місто' пропонує назвати чернівецькі школи

"Рідне місто" пропонує назвати чернівецькі школи

12.04.2013, 20:53

1


КОМЕНТАРІ (14)

Пропоную одну з шкіл назвати іменем Миколи Федорука. Краще ту, що біля тюрми по вул. Л.Українки.

avatar

Сергій Бостан

11 квітня 2013 16:07

моя рідна школа №24 отримала ім"я славної чернівчанки Ольги Кобилянської ще році десь у 1987-му. і без ініціативи "рідного міста"))

avatar

Вадим Пелех

11 квітня 2013 16:44

  Цікава ідея! Щоправда, наврядчи керівники освіти захочуть справді "поворушитися". Процедура переіменування передбачає чимало клопотів... 

avatar

Освітянин

11 квітня 2013 16:46

Не забудьте ще назвати школи іменами Михайлішина, Кедя і Ленігевича

avatar

Ігор

11 квітня 2013 17:34

а №14 буде носити ім'я ПРославленого чернівчанина Вітальчика!!!

avatar

Николайчук Сергій

11 квітня 2013 18:33

Пішли всі дружно НА ХУЙ!!!!  І підараси регіонали - "рідне місто" і хабарники деректори, і селючка Малишевська!!!   Хай не лізуть до їсторії, би ми їм дружно усім руки повідриваємо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar

Батько

11 квітня 2013 18:41

avatar

Володимир Антонюк

11 квітня 2013 18:58

Так значить Рідне місто це структура Михайлішина?? Осачук ж ніби його радник?7 Ну тепер все зрозуміло хто такий Білогорка і що це за вшива конторка...

avatar

Володимир

11 квітня 2013 20:33

  І дійсно, які меморіальні кімнати??? які видатні буковинці?!! Зачем всьо ето??? Хай краще як колись, кожне буде ксероксне! З дитинства хай звикають до нумерології, ідент.кодів, форми, галстуків, значків... однакових.  

avatar

до батька

11 квітня 2013 22:55

Школа конкретних пацанів іменя Володимира Кедя


Школа кулачного бою імені Анатолія Чесанова

 

Школа брудного поношеного одягу імені Степана Ленігевича


Школа лицемірства і підлабузництва імені Сергія Осачука

avatar

Victor

12 квітня 2013 12:43

Стільки ненависті. А що запропонували опоненти? Тільки ненависть?

avatar

Ой

12 квітня 2013 15:36

А чернівецька громада пропонує вам, "Рідному місту" забиратися геть!  

 Ви - збіговисько тушок і політичних колобків,

пристосуванців і підлабузників,

запроданців і хабарників!

Геть "Рідне місто"!

avatar

ОйОйОй

19 квітня 2013 16:01

 А "ойойой", очевидно з партії, де збіговисько Че Гевар, Боліварів і  Гарібальді

avatar

Ой

19 квітня 2013 20:23

Не від партії, а від ГРОМАДИ!

Від реальної громади, а не конторки пристосуванців Рідного Міста", яке поскуповувало  спальні райони за 100 грн!

avatar

Справжня Громада, а не дрібна рідномістівська мафія!

20 квітня 2013 14:05