Реконструкцію школи у селі Тисовець за 7,1 млн грн проводитиме фірма, яку підозрюють у розпилі торгів з пов’язаною компанією

Реконструкцію школи у селі Тисовець за 7,1 млн грн проводитиме фірма, яку підозрюють у розпилі торгів з пов’язаною компанією

14.05.2019, 22:04

Великокучурівська сільська рада, що у Чернівецькій області, за результатами проведених торгів підписала договір з приватним підприємством «НВФ Капітал» на реконструкцію школи. Сума договору становить 7,14 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Технічним завданням передбачається, що фірма-переможець проведе реконструкцію школи у селі Тисовець (Сторожинецький район). Підрядник добудує другий поверх, а також замінить вікна та двері, проведе нову систему опалення та вентиляції, добудує туалети, котельню і т.д. Як повідомляють місцевіЗМІ, зараз школа знаходиться в колишньому приміщенні австро-угорської казарми, збудованому у 1887 році і яке перебуває в аварійному стані.

Окрім переможця участь у торгах взяло ще три фірми: ТОВ «Захбудком», ПП «ЮС-Будінвест» і ТОВ «Дор буд інвест СВ». Пропозиції перших двох фірм були на 835 та 220 тис. грн відповідно дешевшими. Однак тендерний комітет відхилив компанії через відсутність гарантійних листів та дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Це не перша спроба Великочурівської сільради знайти підрядника на реконструкцію школи. Раніше, у березні 2019 року, сільрада вже проводила аналогічний тендер, однак усіх шістьох учасників дискваліфікували, а тому торги не відбулись.

Приватне підприємство «Науково виробнича фірма Капітал» зареєстроване у селі Волока Глибоцького району, а його власником є житель Тисовця Микола Костиняк.

ПП «НВФ Капітал» неодноразово фігурувало у матеріалах «НГ. Львів». Раніше ця фірма розігрувала торги із ТОВ «Професіонал плюс». Остання належить Сергію Тимчуку, колишньому співвласникові «Капіталу». Також, як повідомляє «Центр громадського моніторингу та досліджень», ці фірми користувались одним телефоном та мають спільних працівників.  Загалом ці компанії «розпиляли» майже 44 млн грн.

З початку 2018 року ТОВ «НВФ Капітал» підписало 51 контракт на загальну суму 57,5 млн грн.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Джерело: http://lviv.nashigroshi.org/2019/05/13/rekonstruktsiiu-shkoly-za-7-1-mln-hrn-provodytyme-firma-iaku-pidozriuiut-u-rozpyli-torhiv-z-pov-iazanoiu-kompaniieiu/

1


КОМЕНТАРІ (1)

????????????віце прем`єр Зубко з яким я зустрічалася в Чернівцях нещодавно сказав мені що такі приміщення варто хіба під музей, його здивувало те чому наш голова Тодеренчук ніде не говорить про цю проблему відсутності школи і садочка чи в області чи в Києві, що реконструкція це крок в СССР а не в Європу... Сумно те що директор школи і батьки учнів не зробили нічого щоб цього не сталося, навіть не прийшли на сесію в квітні коли депутати проголосували за реконструкцію де нічого не було сказано про те що буде з проектом нової школи!!!! І коли я запитала депутатів чи виділять вони зі всієі громади ще раз 8 млн на проект нової школи- всі опустили голови! І так зрозуміло що зробивши реконструкцію - нової школи в нашому селі вже Ніколи Не Буде!!! Тисівчанам ганьба і голові громади подавна! І про це я особисто скажу на зборах села в червні! Такі люди варті таких керівників і для таких людей не варто нічого робити. А дуже шкода дітей які приречені. 

avatar

Анна

15 травня 2019 14:04