Редька пронесло, але до нього повернуться

Редька пронесло, але до нього повернуться

05.12.2013, 21:24

-          До цього питання безперечно будуть повертатися. Зараз воно просто не на часі.

 Так депутат Чернівецької міської ради Олексій Каспрук прокоментував перспективи  розгляду  на наступних сесіях міської ради  питання про усунення депутата Олексія Редька з посади  голови земельної комісії. 

 Проект рішення про усунення з посади Олексія Редька, нагадаємо, зареєстрував депутат фракції Партії регіонів. Проте Єврореволюція завадила довести його розгляд до кінця. Голосування депутатів фракції «За батьківщину» і Партії регіонів за внесення його до порядку денного супроводжувалося заявою депутата Валерія Чинуша від «Нашої України», що в раді нібито формується нова більшість.

- Усунути Олексія Редька з посади голови земельної комісії  наша фракція вимагає півтора чи вже  навіть два роки,  - продовжив Олексій Каспрук. - Нас підтримала частина фракції Партії регіонів, «Батьківщини» і «Нашої України», деякі позафракційні депутати.  Переконаний, якби це питання було проголосоване раніше, коли ми його тільки поставили, то землі в розпорядженні чернівецької  міської громади було б значно більше.

Раніше ми повідомляли: Бий Редька, щоб Михайлішин боявся, або чому Чинуш волав про нову більшість в Чернівецькій міській раді

1