Привітання голови медичної комісії облради Ігоря Малишевського з нагоди Дня медичного працівника

Привітання голови медичної комісії облради Ігоря Малишевського з нагоди Дня медичного працівника

18.06.2016, 02:43

ДОРОГІ КОЛЕГИ! ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ЧЕРНІВЦІВ І ОБЛАСТІ!

Щиро вітаю лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я, всіх працівників медичної галузі з нагоди професійного  свята — Дня медичного працівника!

На всіх етапах людського життя  роль медичних працівників є вагомою, а справа якій ми присвятили своє життя – в зоні особливої суспільної уваги. 

Професія медика була шанована у всі часи. Нам чимало дано, і від нас багато вимагають. 

Свідки людських радощів і людського болю - часто саме медичні працівники є тією останньою надією, до якої звертаються для відновлення здоров'я, а часто і збереження найдорожчого дару - життя.

Це велика честь, але ще більша відповідальність. Щиро бажаю гідно розпоряджатися унікальними знаннями і навичками, носіями яких ви є. А за свою самовіддану працю мати повагу і увагу від вдячних пацієнтів, колег, суспільства.

Розуміння, гідного пошанування не тільки в дні професійного свята. Нехай у ваших домівках панує злагода, затишок, добробут, любов і здоров’я.

Усього вам найкращого!

Ігор Малишевський, кандидат медичних наук, доцент кафедри онкології та радіології Буковинського державного медичного університету,

Голова постійної комісії Чернівецької обласної ради з питань охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення та підтримки учасників АТО і членів їх родин

1


КОМЕНТАРІ (16)

А в єто врємя, врач инфекционист Ольга Кобевко предложила Виктору Довганичу, прєбивающему на лечении в обласной больници, новий мєтод ізлєчеєнія от болезнєй уха, горла и носа с помощью бомбонов

avatar

чупакабра

18 червня 2016 00:07

А чому Ігорь Малишевський Так мляво плескав у лодоні,коли поздоровляли і нагороджували медпрацівників у палаці ,,Академічний"!Я була шокована,коли він не дочекавшись завершення ,встав і пішов з залу.Ні поваги ,ні культури.Соромно тобі має бути.Кто ти такий,щоб поздоровляти лікарів?Ти невдаха,який погано закінчить.Лікарська громада проти теби.

avatar

Віка

18 червня 2016 00:59

якраз Малишевський був до кінця! А от який сором шо департамент не дав грамоти лікарям які нещодавно повернулися з АТО, молодим талановитим лікарям, натомість Андрієць дала нагороду своїй кумі Годнюк і т.п.! Сором! Медична спільнота була шокована!

avatar

Оля

18 червня 2016 01:09

Департамент стільки слів про АТО, а жодного АВТовця чи волонтера лікаря не нагородили. Цим департамент показав відношення до захисників України. За таке Андрієць мають вигнати ще з доганою. Куди дивиться голова ОДА

avatar

Роман Степанович

18 червня 2016 01:17

АндрієцьО.А. прекрасний спеціаліст в медицині.Всіх хто був в АТО треба нагороджувати, чи що???Це обов*язок кожного військовозобов*язаного.Так, у медицині беруть хабарі вже просто нахабним чином, тобто порядок давно вже треба наводити, але ж не можна Малишевський через депутатський мандат захоплювати собі крісло головного лікаря.І не треба забувати чий син Малишевський.

avatar

василь

18 червня 2016 10:47

Це обов'язок кожного військовозобов'язаного? А чому син Андрієць не пішов в АТО лікарем? Адже він також лікар! Не потрібно обманювати народ і продовжувати подвійні стандарти. І казати тепер що АТОшники це ніхто, самі пішли, їх обов'язок. Все вірно, бо зазмшали Україну, а виявилось що щурів на мирній землі ще потрібно повиганяти! 

пані Андрієць, ще не пізно, відправте сина допомагати лікувати в АТО, хоч десь далеко від горячих точок, тоді зможете щось казати в адресу АТОшників.

avatar

АТОшник

18 червня 2016 11:24

А действительно,почему сын Андриец не пошел в сектор доком?Дома слаще,тепло и не прилетает?Мама под боком?Все решит?Хватит гнать бочку на Малышевского.Вы,кляузники,почему не пошли на войну,а отсиживаетесь по теплым кабинетам?У вас есть что предъявить Игорю?Так скажите в глаза!Есть не замазаные?Есть честные и достойные?Есть такие,что ничего за собой не чувствуют?Вперед,телефон Малышевского вам известен.

avatar

АТОшник

18 червня 2016 11:51

По-моему чувак еще не дорос чтобы вот так громогласно поздравлять солидных людей.

avatar

Муля Черновицы

18 червня 2016 17:00

Муля, не нервируй! Чувак молодец! Ты из зависти не брызгай слюной. Статус у него такой! Таких нужно в политику и в медицину, наведут порядок! А ты Муля смотри из зависти не удавись. 
Героев всегда шавки призерают. Так что молчи шавка и дуй в две дырки. 
А медицину будет поднимать Малышевский!

avatar

Gena

18 червня 2016 17:16

Чем значительнее человек, тем больше удовлетворения получают люди, оскорбляющие его.
Принц Уэльский, впоследствии король Эдуард VIII (а затем герцог Виндзорский), поневоле испытал это на собственном опыте. Одно время он учился в Дартмутском колледже в Девоншире. Этот колледж соответствует Военно-морской академии в Аннаполисе. Принцу было около четырнадцати лет. Как-то один из морских офицеров застал его плачущим и спросил, что случилось. Вначале мальчик не хотел говорить, но вскоре признался. Оказалось, что его били гардемарины. Коммодор колледжа вызвал их и объяснил, что принц не жаловался, однако он хочет выяснить, почему именно принц был избран объектом для издевательств.
Некоторое время гардемарины мялись, запинались и бормотали что-то невразумительное. Но в конце концов признались. Они представляли себе, как в будущем, став командирами и капитанами в королевском флоте, они смогут рассказывать, что в юности им довелось поколотить короля!
Итак, когда на вас нападают или несправедливо критикуют, помните, что часто это делается потому, что придает вашему оскорбителю чувство собственной значительности. Часто это свидетельствует, что вы чего-то достигли и заслуживаете внимания. Многие люди испытывают жестокое чувство удовлетворения, оскорбляя тех, кто образованнее их или больше них преуспел.

avatar

всім критикам

18 червня 2016 17:44

та забудьте ви за  цього малишевського. як на мене він не вартий уваги. Чувак нічого не роби, лиш карєру хоче зробити під прикривом ато.

avatar

123

18 червня 2016 18:15

Ты опять всплыл?Аговорят,что го...о не всплывает...

avatar

123-му

18 червня 2016 19:33

Знаем мы его и маму. Молчу и соплю в две дырки.Герои!

avatar

Gene

18 червня 2016 20:56

Gena,судя по твоей желчи,ты еще не пришел в себя после недавнего парада в Киеве.

avatar

Муля Черновицы

18 червня 2016 21:14

Надоело слушать ложь. Не понимаю, на кого эта ложь рассчитана?если для идиотов,то они сайты не читают.А те,кто читает,те прекрасно все понимают.)))..да,кстати, давайте прокуроров брать прямо из детского садика. А с медициной уже все понятно,медицина будет в надежных руках! так что,дорогие сограждане старайтесь не болеть,иначе есть шанс попасть к малышевскому. и тогда вам точно не позавидуешь.

avatar

рыжая Черепица

19 червня 2016 02:15

Воно майже завжди так. Початок роботи комісії був не зовсім позитивним. Поереднього голову звільнили за звинувачення причетності до ПР, та лобіювання його призначення Гайнічером. Ні перше ні друге так і не було підтверджене. Так само, як і призначення головою комісії медика волонтера, яка пройшла Майдан та АТО, Ольги Кобевко, були задіяні всі можливості для торгів, тільки би вона не стала головою комісії.

Якщо щось робиться, то воно робиться під когось.

Йго бажання стати головлікарем є нормальним, багатьом також хочеться главнючим бути. Призначення його т.в.о. головлікаря до проведення конкурсу може навіть  стати позитивом для лікарні. А конкурс та бажання колективу , ближче до вересня своє покаже.

От така... малята.

З Днем медичного працівника!

 

avatar

!!!

19 червня 2016 10:27