Прокурори Хмельниччини змусили дорожників переробити халтурні ремонти, в тому числі дороги Житомир - Чернівці

Прокурори Хмельниччини змусили дорожників переробити халтурні ремонти, в тому числі дороги Житомир - Чернівці

13.08.2019, 20:27

Одразу на чотирьох автошляхах області, які ремонтувалися державним коштом, знайшли недоліки.

За втручання прокуратури Хмельниччини підрядниками, які здійснювали ремонт доріг за бюджетні кошти, усунуто дефекти дорожнього покриття, передає Depo.Хмельницький.

Як розповідають в прес-службі облпрокуратури, встановлено, що попри значне бюджетне фінансування, стан експлуатаційного утримання окремих автомобільних доріг є незадовільним. Несвоєчасне усунення ямковості та пошкоджень дорожнього покриття, а подеколи і використання матеріалів неналежної якості, порушення технології при виконанні робіт з ремонту, стає причиною виникнення дефектів дорожнього покриття вже після першого зимового періоду.

 Незважаючи на наявність передбаченого договорами права на гарантійне обслуговування, замовниками належний контроль за станом доріг не здійснювався, усунення руйнувань та дефектів від підрядників не вимагалось.

У зв’язку із цим, це питання ініційовано прокуратурою.

Так, прокуратурою області до Державного агентства автомобільних доріг України та Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, які є органами, наділеними повноваженнями для захисту держави у цій сфері, спрямовано листи про вжиття заходів до усунення руйнувань дорожнього покриття за рахунок виконавців робіт, в межах гарантійного строку.

За результатами розгляду вказаних листів підрядниками усунуто ямковість та дефекти дорожнього покриття на ділянках доріг загального користування Житомир - Чернівці, Кам’янець-Подільский - Стара Ушиця, Житомир - Чернівці - Меджибіж та Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка.

Таким чином, завдяки реагуванню прокуратури дорожнє покриття окремих ділянок доріг вдалось привести у належний стан.

1