Прокуратура вимагає у Горди повернути кошти за газ, які газовики безпідставно стягнули з філармонії

Прокуратура вимагає у Горди повернути кошти за газ, які газовики безпідставно стягнули з філармонії

19.06.2020, 17:22

Чернівецька місцева прокуратура скерувала до Господарського районного суду позовну заяву в інтересах держави в особі Чернівецької обласної ради та Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації до одного з товариств про визнання недійсними додаткових угод до договору постачання газу за бюджетні кошти та стягнення безпідставно сплачених коштів з бюджету в сумі 181 тис грн.

Так, за даними прокуратури між обласною комунальною установою «Чернівецька обласна філармонія імені Дмитра Гнатюка» і товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір поставки природного газу.

У подальшому, сторонами укладено 8 додаткових угод до даного договору, згідно яких збільшено ціну газу на 42 % з одночасним зменшенням кількості кубометрів газу. При цьому під час укладення додаткових угод коливання ціни природного газу на ринку сторонами жодним чином не обґрунтовано та документально не підтверджено.

В зв’язку з цим, прокуратура через суд вимагатиме визнання вказаних угод недійсними та повернення безпідставно сплачених коштів до бюджету.

 

1