Прокуратура клопотатиме перед судом про продовження строку відсторонення від посади Сергія Колешні

Прокуратура клопотатиме перед судом про продовження строку відсторонення від посади Сергія Колешні

23.11.2017, 11:39

27 листопада у Шевченківському районному суді м. Чернівці відбудеться чергове судове засідання у кримінальному провадженні за обвинувачення працівника управління освіти Чернівецької міської ради у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі) на якому прокурор клопотатиме про відсторонення обвинуваченого від посади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях чиновник управління освіти, якого «взяли» на хабарі, вийшов на роботу

Так,  ухвалою Шевченківського районного суду м. Чернівці від 22 вересня 2017 року кримінальне провадження призначене до судового розгляду та за клопотанням прокурора обвинуваченого Колешню С.А. відсторонено від займаної посади на строк до 17 листопада 2017 року включно.

На 14 листопада було призначено чергове судове засідання, яке попередньо погоджено між усіма сторонами провадження, на якому прокурор мав клопотати про продовження відсторонення обвинуваченого від займаної посади, однак вказане судове засідання не відбулось у зв’язку із неявкою одного з адвокатів та самого Колешні С.А.

Наступну дату судового засідання призначено на 27.11.2017, де  будуть досліджувати причини неявки обвинуваченого та його захисника в судове засідання 14 листопада 2017 року, а також буде подано  клопотання про відсторонення Колешні С.А. від посади.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області
1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.