Цитату Горука, яка дискредитує опозицію у прайм-тайм прокрутили на 'Інтері': чернівецька 'Свобода' здивована масштабною і скоординованою інформаційною кампанією, яка супроводжувала рядову подію

Цитату Горука, яка дискредитує опозицію у прайм-тайм прокрутили на "Інтері": чернівецька "Свобода" здивована масштабною і скоординованою інформаційною кампанією, яка супроводжувала рядову подію

28.04.2013, 00:14

Руководитель фракции "Свободы"в Черновицком облсовете покинул партию
26 апреля 2013 | 22:36


"Свободу" покидают бойцы. Сегодня о своем выходе из партии заявил руководитель фракции Назар Горук. Он недоволен неэффективностью оппозиции и - роскошной жизнью некоторых ее лидеров. Именно поэтому, утверждает Назар Горук, он не выступал на митинге "Вставай, Украина!" 30 марта.

Назар Горук, депутат Черновицкого областного совета, экс-руководитель фракции ВО "Свобода" в Черновицком областном совете:

- Нема там чого робити на сцені з деякими людьми, які приїждждають на "Лексусах" за сотні тисяч доларів з взводом охорони, прилітають чартером за 30 тисяч євро. Не хочу бути піднощиком прапорів деяким фінансово-політичними кланам, чиї лідери зустрічаються в Києві в дорогих ресторанах, попивають каву, їдять салатики за 800 гривень і вирішують: яка область кому належить.

Подробности-ТВ

Сюжет можна подивитися тут:

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2013/04/26/902203.html

 

Заява Чернівецької обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з приводу виходу з партії Назара Горука
ВО "Свобода"
27 квітня 2013

Чернівецька обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" здивована масштабною і скоординованою інформаційною кампанією, яка супроводжувала рядову подію внутрішньопартійного життя – вихід з партії колишнього керівника Чернівецької міської організації ВО "Свобода" Назара Горука. Наголошуємо, що вступ у партію та вихід з неї – це добровільний крок кожного громадянина і немає жодних підстав робити з цього подію мало не всесвітнього масштабу. Тим більше, що понад рік часу Назар Горук не брав практичної участі в житті партії, а тому вести мову про якесь неординарне значення вказаної події на партійну структуру та діяльність ВО "Свобода" не маємо підстав.

Також мусимо зазначити, що Назар Горук протягом тривалого часу неодноразово порушував Дисциплінарний статут ВО "Свобода", тому на порядку денному стояло питання притягнення його до дисциплінарної відповідальності аж до виключення з партії. Виходячи з цього, зважаючи на важкий психічно-емоційний стан Назара Горука і його постійні скарги на здоров'я, ще 30 березня 2013 року керівництво партії задовольнило його особисте прохання та ухвалило рішення про усунення Назара Горука з посади голови Чернівецької міської організації ВО "Свобода" та рекомендувало йому уникати публічних виступів до повного одужання.

На жаль, як виявилося, саме партійні посади та особисті амбіції, а не спільна боротьба за наші світоглядові цінності і втілення Програми захисту українців, були головними цілями нашого екс-однопартійця.

Політичні опоненти "Свободи" зуміли скористатися цими непомірними амбіціями нашого колишнього однопартійця та спробували з цієї рядової події роздути висмоктану з пальця сенсацію, але породили чергову інформаційну мильну бульбашку.

Сподіваємося, що після втрати партійного членства Назар Горук, як відповідальна людина, проявить свою принциповість та складе мандат депутата Чернівецької обласної ради, який він отримав, перебуваючи у виборчому списку Чернівецької обласної організації ВО "Свобода".

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

1


КОМЕНТАРІ (8)

горук як той попугай одно і те саме читав з паперчика на тва та з трибуни облзради. запроданець та дурак. але гроші любить.

avatar

штефан

27 квітня 2013 18:30

Горук знає те що ми не знаємо. Йому повага.

avatar

Віктор

27 квітня 2013 19:00

Тушка і пристосуванець!!!

avatar

Анна

28 квітня 2013 09:48

Це зрада!  За зраду плата - страта в серцях побратимів!!!

avatar

Свободівець

28 квітня 2013 13:13

Ух як Калмикова з Мельничуком кнопки навчилися нажимати.

avatar

Справжній Свободівець

28 квітня 2013 13:49

Побачим, чи хтось цьго діяча, що вивів Сободу на ПЕРЕДОВУ, поважав. Маю на увазі, чи повторить хтось із керівних осіб його вчинок.

avatar

8 9 10...

28 квітня 2013 21:57

Достойний вчинок. Людина має право на власну думку. А від коментаторів тхне тоталітаризмом.

avatar

Ганна Василівна

29 квітня 2013 13:00

Явище неординарне, але дивного нічого нема. Є все таки люди, які вірять в ідею і не хочуть приймати правила брудної політичної гри. В свій час так поступив вже покійний Зінченко. Він вірив в український нарід і його лідера. Коли побачив кумовство в верхніх ешелонах, викрив це. З цього і почався розвал "Нашої України". Політика хрязна штука. Іншої політики мабуть нема.

avatar

Тетяна

08 травня 2013 00:14