Про можливе подвійне зростання тарифу на тепло чернівчанам повідомить... кіт

Про можливе подвійне зростання тарифу на тепло чернівчанам повідомить... кіт

10.06.2021, 15:11

Відтепер про найважливіші новини на МКП "Чернівцітеплокомуненерго" "сповіщатиме" кіт на ім’я Мирон Павлович, якого працівники підприємства колись прихистили та врятували.

Про це йдеться на Facebook-сторінці МКП "Чернівцітеплокомуненерго". 

Як пише molbuk.ua, у дописі від "імені" кота розповідається історія порятунку тварини. Тепер Мирон Павлович – повноцінний працівник "Теплокомуненерго".

"Я повернувся до своїх кабінетів і почав ще більше цінувати моїх співмешканців. Щоб якось віддячити, я часто підказую їм, де знайти потрібний документ, та рятую їх від нервових зривів. А ще постійно просто віддаю їм тепло, як вони колись давали його мені маленькому. Мені доручили сповіщати про все важливе, що відбувається на Чернівцітеплокомуненерго. Із задоволенням це робитиму, адже точно знаю, що ви також повинні відчувати турботу й тепло!" - йдеться у дописі.

Нагадаємо, у Чернівцях може зрости тариф на теплопостачання. Підприємство "Теплокомуненерго" просить підвищити його у більш ніж вдвічі. Наразі в місті один з найнижчих тарифів на тепло в Україні.

Про це повідомляють на сайті підприємства.

Згідно з проєктом рішення, вартість на тепло планують підвищити з 993 гривень за гігакалорію до понад 2 000. Причиною називають те, що нинішні тарифи не відповідають витратам підприємства. Відтак виникають заборгованості по зарплаті та не вистачає грошей на матеріали для ремонту мереж.

Наразі на підприємстві діють тарифи, затверджені три роки тому. Через це міська рада дотує його.

Питання про підвищення тарифу розглядатимуть на засіданні виконкому.

Раніше Суспільне повідомляло, що за два роки "Чернівцітеплокомуненерго" отримало понад 120 мільйонів гривень дотацій з міського бюджету. Окрім цього, брали позики в інших комунальних підприємств, зокрема, Калинівського ринку.

Джерело: https://suspilne.media/136523-tarif-na-teplo-dla-cernivcan-moze-zrosti-vdvici/

1