Позиція Малишевського-Кобевко була вірною:  на сесії облради депутати звільнили п'ятьох головних лікарів

Позиція Малишевського-Кобевко була вірною: на сесії облради депутати звільнили п'ятьох головних лікарів

28.04.2016, 21:04

Завтра вони залишать посади

На п’ятій позачерговій сесії облради депутати проголосували за звільнення з посад п'ятьох головних лікарів області.
 
У зв'язку із закінченням строку дії трудових контрактів завтра йдуть з посади головні лікарі – паталогоанатомічного бюро Юрій Коваль, обласного дитячого протитуберкульозного санаторію "Садгора" Василь Ковалюк, Чернівецького обласного клінічного онкодиспансеру Анатолій Гонца, Чернівецького обласного центру служби крові Василь Мігайчук та обласного центру "Здоров'я" Василь Задорожний.
 
- Важко, але нарешті ми змогли!!! 20 років не могло нічого зрухатись, і ось - перші зміни!!! Прокоментувала результати голосування депутат обласної ради Ольга Кобевко. 
 
Джерело: http://promin.cv.ua/
1


КОМЕНТАРІ (12)

Вот это победители,,, а в роддомы зайти не получается, в областную???? Или там уже опередили и усмирили Вашу перемогу????

avatar

Ровенская

28 квітня 2016 21:13

І скільки грошей будуть брати Малишевський-Кобевко за влаштування СВОЇХ людей на звільнені посади?

avatar

Корупції - стоп!

28 квітня 2016 22:13

Завжди поважав медиків за їхню корпоративну солідарність. Та де вона тепер, коли даєте себе по одному паплюжити і знищувати? Головне - кому?!   

avatar

1

28 квітня 2016 22:23

правильно!! Давно пора. Дорогу не загрузшим по шию в корупції та поборах, молодим спеціалістам!!!!!

avatar

Медицина

28 квітня 2016 22:39

Якщо би не комісія Годнюк і її особиста позиція, то клоунська парочка Малиш-Кобєвко  могли би поцілувати одне одного в дупу

avatar

Кіндрат

28 квітня 2016 23:30

Интересно, Малишевский подаст свою кандидатуру на главного в онкодиспансере, если да, то понятно чем товарищи занимается. . .

avatar

2

28 квітня 2016 23:30

Что, до Кобевок Малишевских не брали взяток (100 000 условн. единиц) в обласной раде при назначении на должность главврачей? 

avatar

3

29 квітня 2016 07:16

А чому з попереднього списку "вигнанців" зник головний лікар шкірвендиспансеру С. Малиш? Невже Кабевка пощадила того, хто, до його честі, будучи начальником обласного управління охорони здоров’я ВІДМОВИВ таткові-Кабевку, прилаштувати його недолугу доцю в обласну лікарню

avatar

4

29 квітня 2016 07:31

Медична мафія поливає болотом молодих реформатрів! Це закономірно!Ігор і Оля правильно працюють і на вірному шляху. А супротив  і писакі з дедартаменту та злодійських головних лікарів буде ще більшим. Бажаємо Ігорю та Олі наполегливості та і на далі ломати цю бюрократично-мафіозну медичну кругову поруку. Слава Україні!

avatar

Чернівчани

29 квітня 2016 08:08

медицине пиздец.спасибо долибам

avatar

дебилы разваливают все

29 квітня 2016 10:12

Агов, А ЩО ВЖЕ ТАК ДОБРЕ ВАМ БУЛО У ЛІКАРНЯХ, ЩО ЗАХИЩАЄТЕ ГЛОВНИХ ЛІКАРІВ?

ТРЕБА ЩОСЬ МІНЯТИ, І КАДРОВІ ЗМІНИ - ЦЕ ТЕ ЩО ТРЕБА!

avatar

Віктор

29 квітня 2016 10:49

Ушакова з дяком туда ж за паркан.хапуги.в цій системі головний то не лікар і не колега.

avatar

Вася

29 квітня 2016 13:43