'Поливал из брансбойта людей и сварочный аппарат. Два раза бабахнуло' - чернівчанка повідомила подробиці розборок біля 'готелю Чесанова'

"Поливал из брансбойта людей и сварочный аппарат. Два раза бабахнуло" - чернівчанка повідомила подробиці розборок біля "готелю Чесанова"

03.08.2017, 22:43

Чернівчани активно обговорюють інцидент, який трапився сьогодні.

Світлина від BukNews.

 Нагадаємо,  у Чернівцях власники будинку на вулиці 28 червня встановили решітки перед вікнами багатоквартирного будинку, який належить фірмі депутата міськради Анатолія Чесанова.

Про це повідомляє телеканал ТВА.

Зазначається, що депутат покинув засідання міськради і прибіг на розбірки. На відео і фото, які оприлюднив телеканал, видно, що депутат власноруч намагається усунути встановлену решітку.

"Сказали - зробили. Власники будівлі на вул. 28 чeрвня у Чeрнівцях встановили рeшітку пeрeд вікнами багатоквартирного будинку дeпутата міськради Анатолія Чeсанова, який звів частину балконів на сусідський тeриторіі. Чесанов з колегами приїхали просто з сесії міськради з'ясовувати, що відбувається", - йдеться у повідомленні.

Представники власників будинку, на якому встановили решітки, заявляють, що вони провели цю роботу на власній території, а те, що вони встановлені поблизу вікон готелю Чесанова, вони називають проблемою самого депутата, який начебто незаконно захопив 1,6 м території.

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.