Почесним консулом Австрії в Чернівцях може стати Сергій Осачук

Почесним консулом Австрії в Чернівцях може стати Сергій Осачук

05.02.2013, 19:42

Про це сьогодні, 5 лютого,  під час прес-конференції повідомив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв. Те, що обіцяне консульство не відрили ще минулого року, як обіцялося, стало чи єдиним прикладом невиконання губернатором його обіцянок. Михайло Папієв сам нагадав про цю свою невиконану обіцянку, одразу пояснивши, що в дипломатичній практиці такі затримки є цілком виправданими. За словами губернатора Буковини, кандидатуру Сергій Осачука на посаду свого Почесного консула в Чернівцях назвала сама Австрійська респубілка. Від губернатора вимагалося лише погодитися або не погодитися з запропонованим австрійцями кандидатом. Як запевнив Михало Папієв журналістів, нещодавно він таке погодження підписав. Тож чекати вже небагато.

1


КОМЕНТАРІ (7)

Почесний консул працює на реіАналів???   Проти Євросоюзу??    Видно  губернатор лишнього хильнув!!!

avatar

МАЙСТЕР

05 лютого 2013 17:09

бо зРадник очільника міста

avatar

Карл

05 лютого 2013 17:38

Заслужив Осачук цю посаду своєю відданою любов`ю до регіоналів

avatar

Йозеф

05 лютого 2013 17:40

Сергій заслужив цю посаду за десятиліття роботи на цій ниві. Багато з тих, хто зараз на коні, в тому числі регіонали, тоді коли він вже робив гарні справи, ще навіть не мріяли про свої нинішні посади.

avatar

читач

05 лютого 2013 18:46

але тоді його "гарні справи" не були забруднені політикою

avatar

читачу

05 лютого 2013 19:39

Предприятия и компании Group DF осуществляют свою деятельность на Украине, в Австрии, Венгрии, Германии, Италии, Таджикистане, Швейцарии и Эстонии.

В структуру холдинга Group DF (Group of Dmitry Firtash) входят[2]:

  • Centragas Holding AG (Австрия — 90 %):
  • Zangas Hoch- und Tiefbau GmbH — австрийская компания, специализирующаяся на строительстве газовой инфраструктуры (100 %) Переконаний що новий Почесний консул Осачук буде захищати наших заробітчан а не своїх спонсорів Дмитра та Ладу Фірташів.

avatar

Франц - Йосип

06 лютого 2013 10:59


avatar

Франц - Йосип

06 лютого 2013 11:01