Підсипав снодійне у гранатовий сік: у Чернівцях на 10 років засудили альфонса-грабіжника

Підсипав снодійне у гранатовий сік: у Чернівцях на 10 років засудили альфонса-грабіжника

02.07.2018, 10:04

У Чернівцях на лаві підсудних опинився азербайджанець, який підсипав жінкам у гранатовий сік невідому речовину, що викликала сонливість, а потім їх грабував. 

Як зазначається в Єдиному реєстрі судових рішень, перший злочин скоїв у червні минулого року. Пізнім вечором під час гостювання в місцевої мешканки дуже припрошував скуштувати напою, який привіз із собою.

Через деякий час після частування молодичка заснула. Скориставшись безпорадним станом жінки, забрав у неї хрестик та каблучку з білого золота, а також ключі від іномарки "Volkswagen Polo". І вже через декілька хвилин поїхав з місця злочину на краденій машині. 

У наступної жертви, яку пограбував за тією ж схемою, поцупив 420 доларів, ноутбук "Acer Aspire" за дев'ять тисяч гривень та мобільний телефон "Lenovo A7000" вартістю 7,3 тисячі гривень. 

Третьою потерпілою стала жінка з Івано-Франківська, яка орендувала помешкання. Вона зустріла кавалера на залізничному вокзалі і привела на квартиру. Під приводом нібито святкування свого дня народження він підпоїв жінку енергетичним напоєм "Red bull", від якого відразу заснула. 

Однак жодних цінностей сам знайти не зміг. Довелося чекати, поки прокинеться. Щойно відкрила очі, бив кулаками, вимагаючи зізнатися, де лежать гроші. А коли зчинила ґвалт, зв'язав руки та ноги, запхав у рота кляп з футболки і продовжував лупцювати в голову. Випитавши схованку, забрав три тисячі доларів, п'ять тисяч гривень, 300 польських злотих, каблучку з цирконієм. Загалом спричинив потерпілій матеріальної шкоди на суму 92,1 тисячі гривень. 

Найбільше перепало четвертій жертві. Альфонс-грабіжник спільно з невстановленою слідством особою прибули до Чернівців і пішли до місцевої жительки. Спільник залишився на вулиці чатувати, а пройдисвіт пригостив господиню напоєм із невстановленою речовиною, після споживання якого вона заснула. 

Зв'язав руки паском від халата, а сам почав нишпорити по хаті. Коли жінка прокинулася і почала панікувати, побив її кулаками, а потім прикладав до живота розпечену електропраску. Від больового шоку бідолашна втратила свідомість. Гість забрав у неї коштів та цінностей на 67,4 тисячі гривень. 

Вироком Першотравневого районного суду Чернівців від 11 квітня 2018 року грабіжника засуджено до семи років з половиною років позбавлення волі і стягнуто на користь потерпілих понад 326 тисяч гривень. Однак прокуратура визнала таке покарання занадто м'яким і подала апеляцію. Суд другої інстанції її підтримав і відправив альфонса ґрати на 10 років.

Джерело: https://molbuk.ua/

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.