Колишній кандидат від Партії регіонів не піде на вибори мера, чи не пустять, - нардеп Бурбак (+ додано відео)

Колишній кандидат від Партії регіонів не піде на вибори мера, чи не пустять, - нардеп Бурбак (+ додано відео)

28.05.2013, 20:51

Опозиція заявляє, що «регіонали» та комуністи не підтримають проект закону про призначення позачергових виборів.

За словами опозиції, «регіонали» та комуністи не хочуть проведення виборів мера Чернівців. Адже провладна сила не має гідного кандидата і боїться програти напередодні президентських виборів 2015 року.

«Я переконаний, що «регіонали» та комуністи не дадуть голосів за призначення виборів мера у Чернівцях. Можливо проект рішення і буде проголосовано, але вони не дадуть провести вибори у жовтні, як передбачає сам законопроект», – переконаний народний депутат від опозиції Максим Бурбак.

За його словами, «наразі перед владою стоїть завдання будь-якою ціною виграти вибори у Новодністровську, навіть масово фальшуючи результат».

«Зараз губернатор, нехтуючи закон, займається у робочий час агітацією і виборами там, а не своїми функціональними обов’язками», – каже Бурбак.

Як відомо, вибори мера Чернівців пропонується призначити на жовтень цього року, а вибори мера Новодністрвська уже призначені на 2 червня.

Зауважимо, що замісник мера Віталій Михайлішин переконаний, що призначення виборів мера зриває опозиція.

За матеріалами Vidido.

Нардепи не можуть призначити дату позачергових виборів мера Чернівців, бо опозиційні партії бояться цих виборів. Про це журналісту molbuk.ua сказав секретар Чернівецької міськради Віталій Михайлішин.

- Я нікого не звинувачую, не шукаю крайнього. Але чомусь, коли щось йдеться про роботу – всі багато говорять, а нічого не роблять, - каже Михайлішин. – Є ж законопроект, його вже зареєстрували. То давайте, візьміться вже за ці вибори!

- Опозиція боїться, бо розуміє, що нічого зробити не зможе, - продовжує Віталій Михайлішин. - Вони працювати не вміють! І жодної кандидатури по місту Чернівці немає. Хочу, щоб опозиція хоч щось зробила в цьому місті до і після виборів. Може якісь партії проявлятимуть якусь активність: робитимуть дороги, фасади, відкриватимуть садочки. Головний показник – робота, а не слова.

Секретар міськради каже, що готовий поїхати до парламенту просити у нардепів призначення виборів міського голови.


- Ну що мені ще зробити? – продовжує секретар. – Приїхати у Верховну Раду? Попросити всіх нардепів, щоб вони попрацювали до 20.00, а не до 18.00? Ви бачили, що опозиція відмовилась працювати. Вони сказали: "Працюватимемо тільки до 18.00". Опозиція не голосувала за зняття недоторканності. Ви ж подивіться, де послідовність? Де ті всі наші депутати, які хочуть виборів? Я бачу тут те, що нардепи думають, що їхня функція – лише подавати звернення, депутатські запити, але не більше. Я вже не знаю, що мені робити. Нехай тоді мені порадять. А якщо ні, то давайте поїдемо у Верховну Раду, може мені там нададуть слово і я виступлю. Скажу їм: "Шановні депутати! Я вас прошу – треба виконувати свої обов’язки".

Джерело: Молодий буковинець

Готується відео.

1