Папієв пояснив, чому 11 мільйонів заробітчан не зможуть заробити 35 років пенсійного стажу ні за кордоном, ні в Україні (ОНОВЛЕНО)

Папієв пояснив, чому 11 мільйонів заробітчан не зможуть заробити 35 років пенсійного стажу ні за кордоном, ні в Україні (ОНОВЛЕНО)

06.02.2020, 16:55

11 мільйонів трудящих заробітчан.

11 мільйонів українців, які зараз виявилися кинутими напризоляще власною державою.

Там пенсій не дадуть, і в Україні теж.

Це і є те саме «піклування і захист», які згідно з Конституцією гарантовані українцям, що перебувають за кордоном?! 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справу Папієва, який шантажував на виборах селян "або голос за людинку Фірташа - або не буде газу в селі", прокурори перекинули в ДБР

Олена Лис, Максим Заремський, Георгій Мазурашу, Валерій Божик легалізували гральний бізнес в Україні, Папієв - проти

Папієв - 42 тисячі гривень, Валерій Божик - 37 тисяч: яку зарплату отримали нардепи з Буковини у жовтні

Нардеп Папієв вже попався на маніпуляціях з картками для голосування

 Тим часом голова парламентського комітету з питань соцполітики Галина Третьякова заявила, що підвищення пенсійного віку - невідворотний процес, за її словами, вирівняти солідарний рівень пенсій можна тільки шляхом збільшення пенсійного віку.

Про це вона сказала в інтерв'ю ЕП.

"Президент проти. Володимир Олександрович дуже переймається темою пенсійного забезпечення. Не знаю, може, накладе вето на мої законопроєкти. Шляхів у нас два: виходити на пенсію раніше та отримувати пенсію, яка у нас є, або підвищувати пенсійний вік та отримувати більші пенсії", - сказала Третьякова.

На твердження про те, що МВФ підтримає підвищення пенсійного віку, голова комітету ВР відповіла:

"Ймовірно. Підвищення пенсійного віку - невідворотний процес. Є дослідження Світового банку. У ньому йдеться про те, що у 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян. Усі інші будуть отримувати мінімальну пенсію.

Ми включили у солідарну систему ФОП, які сплачують близько 800 грн єдиного податку, а претендують на 1 600 грн мінімальної пенсії. Якщо ми піднімемо прожитковий мінімум до 4 тис грн, то вони теж сплачуватимуть мінімум, а зобов'язань держава візьме на себе в чотири рази більше".

"Наші діти сплачуватимуть податків більше, щоб утримувати тих, хто сплачує податків менше. Не потрібно було ФОП вводити у систему пенсійного забезпечення. Це можна було робити через 10-20 років. У ЄС почали включати самозайнятих у пенсійну систему з 2000-х років, коли стали багатшими.

Зараз маємо ситуацію: або ми залишаємо пенсійний вік, і у нас поступово, не за часів нашого президента, погіршуватиметься ситуація, або ухвалюємо рішення, що з 2023 року збільшуємо пенсійний вік один раз на рік на один місяць", - додала вона.

"Ми попереджаємо нашу молодь: дорогі діти, ми починаємо жити довше, людей похилого віку стає більше. Або ми будемо сідати на плечі платників податку, або зараз робимо накопичувальну систему і вирівнюємо ситуацію.

Вирівняти солідарний рівень ми можемо тільки шляхом збільшення пенсійного віку", - підкреслила Третьякова.

Читайте детальніше в інтерв'ю: Галина Третьякова: Підвищення пенсійного віку неминуче

Економічна правда

1