Папієв не голосував за визнання УПА борцями за незалежність, хоча був у сесійній залі

Папієв не голосував за визнання УПА борцями за незалежність, хоча був у сесійній залі

09.04.2015, 20:52

Нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Папієв не голосував за проект Закону про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті (№2538-1).

 В таблиці поіменного голосування за вказаний законопроект Михайло Папієв числиться як "відсутній", пише molbuk.ua

 Натомість народний депутат Максим Бурбак заявив, що нардеп від "Опозиційного блоку" перебував у сесійній залі під час даного голосування.

 "Ще один "завзятий" борець за соціальне рівноправ’я з Буковини - Папієв, під час голосування різко став "відсутній". Хоча, як видно, тихенько сидить у залі під час цього історичного голосування. Ось таке ставлення до борців за незалежність України", - написав у Facebook М. Бурбак.

  Раніше повідомлялося, що нардеп Папієв не ходить на засідання ВР та не готує законопроекти.

Як відомо, парламентарі визнали вояків ОУН-УПА борцями за незалежність України.

Верховна Рада ухвалила закон про визнання організацій, які боролись за незалежність України у ХХ столітті.

За відповідний закон, авторства Юрія Шухевича, проголосував 271 народний депутат.

Усі люди, які боролись за незалежність у збройних, парамілітарних, підпільних, політичних організаціях чи вели цю боротьбу індивідуально, визнаються борцями за незалежність України.

Законом передбачається визнання таких організацій, як Союз визволення України, УСС, УНР, Гетьманат, ЗУНР, партизанські і повстанські загони Наддніпрянщини, Карпатську січ, УПА, ОУН, Сойм Карпатської України, Українська Гельсінська спілка тощо.

"Держава визнає, що борці за незалежність України у ХХ столітті, які визначені у статті 1 даного закону, відіграли головну роль у відновленні української державності, яка проголошена Актом 24 серпня 1991 року, що є основною передумовою надання правового статусу та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті", - йдеться в законі.

Держава, згідно з законом, може визначити борцям за незалежність соцгарантії і пільги та держнагороди.

"Публічне заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у ХХ столітті визнається наругою над пам'яттю борців за незалежність України у XX столітті, приниженням гідності українського народу і є протиправним", - вказано в законі.

1


КОМЕНТАРІ (2)

і правильно зробив, хоч один адекватний знайшовся! Не можна героїзувати кривавих вбивць, які нічим не кращі за комуністів, а ще жорскоші. Полякам та білорусам буде соромно за нас

avatar

Правдолюб

09 квітня 2015 18:09

Штурмгауптфюрер СС Карл Хорст :

"Наше отношение к украинским националыстам было, я бы назвал, брезгливым. Неопрятность и необычайная потливость, сопливая угодливость к нам и ненависть к своим не могли вызвать что-то даже наподобие уважения, просто знание местных условий делало их полезными нам и этим мы ограничивались. Страх за свою ничтожную сущность сопровождал их повсюду, но расстреливать и вешать они любили, это возвышало их в собственных глазах и давала иллюзию власти. Страна, в которой есть такие существа, обречена"

avatar

Революціонер

09 квітня 2015 22:48