Панчишина не пустили на сесію облради

Панчишина не пустили на сесію облради

23.12.2013, 18:25

Руслана Панчишина — помічника народного депутата від ВО "Батьківщина" Максима Бурбака, - не пустили на сесію Чернівецької обласної ради. Про це із сесійної зали передає кореспондент molbuk.ua

Руслан Панчишин мав намір зачитати з трибуни резолюцію мітингу в Новодністровську про недовіру голові ОДА Михайлу Папієву.

Однак охорона до зали Панчишина не пустила. Помічник нардепа звернувся до керівника апарату облради, але той теж відмовив.

На запитання кореспондента molbuk.ua "Чому не впускаєте помічника нардепа?", охоронець відповів: "Ми тут забезпечуємо охорону порядку". А на уточнююче запитання: "Чи давали вам вказівки не впускати Панчишина до сесійної зали?", правоохоронець відповів: "Це некоректне запитання".

Водночас, на сесії перебували інші помічники народних депутатів - зокрема, нардепа Максима Бурбака та Романа Ванзуряка, яких до сесійної зали охорона впускала без проблем.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (1)

В Папієва і Гайничеру розвинулася параноя і страх на критику, бо знають,що Панчишин точно прийшов їх не похвалити,а за гарячим словечком йому в кишеню не лізти.

avatar

Охорона

23 грудня 2013 15:05