'Вдячна Буковина': Осачук нагородив учасників Революції Гідності

"Вдячна Буковина": Осачук нагородив учасників Революції Гідності

21.11.2020, 17:45

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук привітав усіх краян з Днем Гідності і Свободи, а також зустрівся та поспілкувався із учасниками Революції Гідності, а також вручив їм нагороди.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

- Вітаю буковинців із Днем Гідності та Свободи! - звернувся Сергій Осачук до всіх краян. - Я переконаний, що це фундаментальні цінності для нашого народу.

- Дякую всім відважним українцям, які у часи критичних випробувань не зламалися, не змовчали, не відвернулися і допомогли народу та державі вистояти, зміцнити віру у власні сили.
 
- Бажаю кожному відчувати гідне ставлення до себе щодня, з гідністю і повагою ставитися до інших та ніколи не стати поневоленим, ані духовно, ані політично, ані економічно.
 
- У єдності наша сила! Єднаймося заради спроможної та успішної України! - сказав Осачук. 

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук також особисто подякував небайдужим буковинцям за активну громадянську позицію та мужнє відстоювання суверенності власної держави.

"Дякуємо за те, що у важкий для держави час не змовчали, не зламалися, не відвернулися. Хочу побажати вам міцного здоровя, а всім українцям – бути гідними і вільними, ніколи не знати поневолення ані духовного, ані політичного, ані економічного", – зазначив Сергій Осачук.

Так, почесну відзнаку "Вдячна Буковина" отримали:

Сергій Николайчук – голова ЧОГО "Майдан", учасник АТО;
Олексій Коломієць – голова ГО "Автомайдан Чернівці";
Микола Малий – учасник Революції Гідності.

Кім того, спеціальні відзнаки учасникам революційних подій вручив начальник Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області Віталій Монастирецький. Їх отримали Василь Бочулинський та Василь Бойчук.

Слава Україні! Героям слава!

ДОВІДКОВО:

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.
 
Це день тих, хто захищав демократичні цінності та права людини під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності в 2013 році. Тих, хто мужністю, патріотизмом та силою духу відстоював й продовжує відстоювати волю українців.
 
Велика подяка та низький уклін людям, які протистояли хвилі нападів на свободу України, адже їхній героїзм – це неоціненний вклад у життя нашої держави.
 
У День Гідності та Свободи, 21 листопада, у Чернівцях вшанували пам’ять буковинців, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.
 
Зокрема, перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ковалюк Богдан та начальник Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області Віталій Монастирецький поклали вінки до Стели Героїв на Центральній площі.
 
Слава Україні! Героям слава!
1