Ольга Кобевко: Бездіяльність департаменту охорони здоров'я за останні 2,5 роки після Майдану просто лякає, жодних позитивних зрушень

Ольга Кобевко: Бездіяльність департаменту охорони здоров'я за останні 2,5 роки після Майдану просто лякає, жодних позитивних зрушень

27.06.2016, 22:43

Депутат Чернівецької обласної ради Ольга Кобевко - заступник керівника медичної комісії облради - заявила, що жодні адміністративні посади в медичній галузі її особисто не цікавлять. Водночас вона продовжить боротьбу за реформування галузі. 

Мушу сказати останнє слово... В перепетії останніх подій, багато хто думає, що ми тут заради посад. Про себе особисто офіційно заявляю, що мене не цікавлять жодні "високі" крісла, ні посада директора департаменту, ні посада будь якого головного лікаря (особливо ОКЛ). Тому і пані Андрієць, і пан Ушаков - можете спати спокійно!!! Хоча... я справді, вважаю, що вам обом пора піти...

Бездіяльність департаменту за останні 2,5 роки просто лякає, жодних позитивних зрушень після Майдану, хоча "хазяїн" ваш представив нам вашу кандидатуру саме на віче біля Шевченка...

Я далі вважаю, що реформам медицини бути!!!

Але починати їх потрібно з очистки, адже керівники закладів, УВАГА!!!: в яких за 1міс зникає біля 100тис.грн. лише на премії чи доплати "обраним", замість ремонтів приміщень чи оновлення обладнання, не мають жодного права обіймати посади керманичів лікувальних закладів.

Вперше, за сприяння нашої комісії на посади головних лікарів претендує по кілька людей, раніше все визначали $ і один-двоє політиків, тепер це все відкрито. Це одна з найбільших перемог!!!

Також потрібно ввести конкурсну основу призначень, що остаточно виключає призначення керівників за $,який я вже і розробила, проект заслуханий депутатами, формується положення, подробиці розкажу пізніше.

Не маловажлива і робота профспілок, які замість захисту медиків, просто лобіюють інтереси керівників. Потрібні зміни на основі досвіду інших країн, де кожний рядовий працівник захищений профспілкою, щодо суперечливих питань, вчасних виплат зарплат, безпідставного гніву адміністрацій та ін.

Я завжди буду боротись з тушками, брудними політиками та нечесними керівниками, я чинитиму супротив там, де лобіюються інтереси ригів та комуняк, на ваших руках кров моїх друзів, і вам її не змити!!!

Знаю, багато слів, але основне - я практикуючий лікар, посади головного лікаря чи директора департаменту мені абсолютно не потрібні!!!! Мене цікавлять захист та умови праці лікарів, рівність ставлення щодо медиків, достойні зарплатні (хоча це не вирішується на місцевому рівні, але я вірю, що ще не довго чекати) та багато іншого...

Усім недругам та тролям: можете зберегти собі цей пост на стіні, бо коментів не буде. Все, що я робила - я робитиму і далі, ні ваші зв'язки, ні брудна інформація з ваших уст, ні ваші $ мене не зупинять.

Змінам бути, бо з нами Бог і правда!!!

1


КОМЕНТАРІ (34)

так ми вже бачили як так звана комісія голосувала за свого предтсавника на посаду головного лікаря онкодиспансеру і їй наплювати було на думку колективу, громади  та фахівців, подавлялася будь яка дискусія, а з відеоматеріалу що було заснято на сайті показали уровки які були вигідні кобевко. І все це було під прикриттям підтримки атошників та авганців, які кого не спитай навіть не чули що за них розписуються особи, що мають печатки якихось громадських організацій. Тепер вже пані Кобевко Господом Богом прикривається. Навіщо грішити? Змінам бути але не в спосіб команди чи банди кобевко. І міняти треба не курівників медичних закладів від яких ніяк не залежить фінансування, і відповідно зміни чи покращення оснащення та стану медицини краю, а керівників від міських та обласних управлінь охорони здоровя, чи як вони тепер називаються та вище в міністерсві охорони здоровя, де саме і процівтає корупція і повна бездіяльність. А ваша банда пані Кобевко якраз розвалює роботу тих закладів  охорони здоровя, що при відсутності достатнього фінансування ще працюють. Ганьба! Краще б вибачилися вже перед колегами якщо ви ще себе рахуєте нашою колегою і зрозумійте що прикривання вашої роботи ато, авганцями не допоможе. Люди і громада також не дурна. І вашу фальш зразу видно. А правда дійсно рано чи пізно торжествує.

avatar

123

27 червня 2016 20:49

Ольга Петровна,скажите пожалуйста,а почему вы не указали,что АТОшники попросили Андриец и Ушакова уйти с должностей?До каких пор они будут красть деньги и лоббировать должности?

avatar

Ольге Петровне

27 червня 2016 20:52

вибачте за  опечатки і граматичні помилки бо їз-за хвилювання швидко друкував і не зразу їх помітив.

avatar

123

27 червня 2016 20:55

Тролям слово не давали,тому просто не обманюйти себе.

avatar

123-му

27 червня 2016 20:55

Со слов кобевки врачи это не люди.У них заоблачные зарплаты и главврачи  НЕдолжны им выплачивать премии и знадбавки. Молодец!)))) ума палата. Вот только не стоит себя называть практикующим врачом. ты точно не врач. глупых врачей не бфвает.ты торгашка словами как и твой папаша. яблоко от яблони недалеко укатилось.

avatar

Черепица слетела с катушек

27 червня 2016 21:07

на слово кобевко і їм подібних в мене завше буде два. А показуха ваша вже певно всім остогидла. Самі ж сказали що все це вирішується не  на місцевому рівні. А що ж робите натомість? Зайнялися терором в прямому сенсі і дискредитацією медиків на місцях де самі працюєте. Колеги з інших областей вже сміються з вас. Кажуть що за придурків ви собі повибирали в депутати що дозволяють собі принижувати честь та гідність медпрацівників. Та беріться за ті відомства від кого дійсно залежить належний стан медицини а саме міністерство охорони здоровя. Надоїло вже!

avatar

123

27 червня 2016 21:16

так і є пані Кобевко хоче бути міністром (доречі місце міністра ще вакантне?) і відмовляється від посад  директора департаменту обласного управління охорони здоровя та головного лікаря ОКЛ. Голосуйте за Кобевко на міністра!

avatar

зірвало черепицю

27 червня 2016 21:28

Не треба відмазувати свою сраку,дійде черга і до вас.Ще не вечір...

avatar

тролям

27 червня 2016 21:38

кобевкам бонбоністам пора зматувати вудки ПІАрні))))))))) клоуни бонбонні

avatar

бонбоністам

27 червня 2016 21:47

ГНАТИ ТАКИХ кОБЕВКІВ МІТЛОЮ

avatar

qwert

27 червня 2016 21:52

Йопта. Оля, а шо ти так на регионалов гонишь? А может ты раскажешь как тебя очень слабенькую студентку Шкробанец устроил в обласную больницу. Папик все порешал, наверное за статью скандальну. Это в вашем стиле. Вже ждем ответов.

avatar

Versa4i

27 червня 2016 22:36

а що воно скаже навдячне. Воно своїх вчителів не поважа.

avatar

лікар

27 червня 2016 22:50

Долб...і самі с собою пишуться,лікарі,123,бомбоністи,якісь ідіоти)))

avatar

тролям

28 червня 2016 00:09

http://buknews.com.ua/page/burbak-poradyv-malyshevskomu-i-kobevko-orhanizuvaty-vidkrytyi-konkurs-zabrodskomu-nahadav-pro-pistolet-a-hodnyuk-pro-te-shcho-rukopysy-ne-horiat.html

avatar

ага ж бо всі ідіоти один ти розумник читай тут.

28 червня 2016 00:18

Люди, вдумайтесь що це риже чучело каже : "Хоча я справді, вважаю ....." Ти хто така, чупакабро ? Кого цікавить думка амеби ? Ти взагалі здатна себе тверезо оцінювати, шмонько ?

Які ж дурні мої побратими по АТО, що пішли на поводу у цієї хвойди.

avatar

Пливе кача

28 червня 2016 00:19

УКРОП создал олигарх Коломойский и бандит-рейдер Гена Корбан.В этом бандформировании нормальных людей не может быть по определению.Найдите в ютубе задержание сотрудниками СБУ Корбана.Неужели вы думаете,что  к бандитам записались нормальные люди???дочка торгаша словами говорит,что они остановили войска путина,но почему-то они не останавливают  вывоз леса кланом Яценюка...Борец за справедливость почему-то забыла,что ее друг Жижиян боролся с русским сбербанком на площади,а в итоге  половину помещения отжали под ювелирный магазин и вся борьба закончилась. правда странно?))))надоели эти ряженые борцы прикрывающиеся лозунгами майдана. уже вся молодежь бежит из страны,скоро нормальных людей вообще не останется.((((

avatar

врачам таблетка для памяти

28 червня 2016 00:51

не ображайте лікарів бо кобевко ми не рахуємо що є нашою колегою. Ганьба таким колегам.

avatar

не ображайте лікарів бо кобевко ми не рахуємо що є нашою колегою

28 червня 2016 00:57

людоньки а шо то за мужик з червоним чупром зверху на фотокарточкі це шо з тих шо тепер на них кажуть геї хотів шос си подивити поки всі спля  як на цу гидь заліз не знаю. писати вижу бо букви великі а читати не годен тепер думай шо хоч як заснути через це страшне не тямлю на отче наш лиш надія нашо таке паскудство кладете а як би діти увиділи хто сараків заїків би лікував таж думайте голов

avatar

кость берегоміть

28 червня 2016 01:35

Від других не раз чув і сам кажу- Кобевкі до Андрієць "як свині до неба". Амінь.

avatar

Езоп

28 червня 2016 02:00

мав думку про укроп кращу. тепер коли побачив чим вони займаються радикально змінив її. коментарі тут зайві. сценарій оди в один як в нас в чернівцях. посилання тут http://www.volynnews.com/news/society/u-volynskomu-onkodyspanseri-bude-novyy-kerivnyk/#comment_num_586471

avatar

лікар онкодиспансеру

28 червня 2016 03:44

Ольга Молодець ! Судячи з критики проплачених тролів, вона на правильному шляху. Система не витримає її натиску, змінам бути.

avatar

!!!

28 червня 2016 08:34

Головне щоб Олькіна 5 точка витримала тиск, мозгів то нуль. Змінам однозначно бути, люди знесуть продажних бомбоньєрів- кобевків

avatar

!!!

28 червня 2016 09:10

Ну що тут скажеш, Ольга таки врізала добре медичній мафії у Чернівцях. І зробила це чесно та відкрито. Коментарі підлих тролів свідчать, що вона і її друзі на вірній дорозі. А за образу пам"яті загиблих воїнів АТО, лікарів, особисто Владислава Трепка ще тролі понесуть покару. І не тільки Божу. Молодець Оля. Ти розворушила зміїне кубло. Тоиу й вони шиплять і кусатися будуть. Не звертай уваги. Люди з тобою, лікарі тебе підтримують. А андейці з ушаковими таки підуть. Бо правда переможе

avatar

месник

28 червня 2016 10:17

Технологии точь в точь как у Навозного Фронта яйценбка -обвиняй всех в проплаченности,пиши сам себе "вы на верном пути...разворошили кубло...."короче кобевко самая умная(прямо как бурбак и яценюк) а все вокруг тупые. жаль у папы газета накрылась медным тазом,мог бы пару статеек накалякать

avatar

просто наблюдаю за концертом

28 червня 2016 10:33

Мені дуже цікаво, чому ця Кобевко О. (що і підтверджує те, шо вона з Малишевським таки боряться за посади) ні разу не сказала, що вони боряться з хабарництвом в самих лікарнях.Всі знають, що без 10-и гривень навіть утку не піднесуть хворому. Лікарі вже до того знахабніли (обнаглілииии), що просто собі називають суму грошей, яку їм треба дати.Це що не знано???Таких лікарів не те гнати, а розстрілювати треба. Скільки за таких сволот людей померло.Не всі такі, є багато порядних лікарів але їх мало. Зі  ста лікарів- 80 гади і хапуги.

avatar

СЛАВА

28 червня 2016 10:57

Все. Не можу більше терпіти неправди і бруду, який ви нерозумні виливаєте на цю жінку. Вона врятвала мою доньку від смерті. За лічені хвилини визначила діагноз і професійно провела всі процедури. Наша сім"я їй буде вдячна все життя.

avatar

мама врятованої дівчини

28 червня 2016 11:01

а чого ж ти мамо врятованої дівчини та не вказуєш своє прізвище ім*я та по батькові, а все з кущів та з кущів га.О то тож...

avatar

володя

28 червня 2016 11:18

Порядні і чесні лікарі, пробачте за різкість.Наболіло.ВАМ честь і хвала від людей.Ми кланяємося ВАМ за ВАШУ турботу за наше здоров*я.А БОГ Вам і Вашим дітям все віддасть.

avatar

СЛАВА

28 червня 2016 11:21

Коли ж вона мала час лікувати коли вона більше піариться ніж в лікарні буває.. а ніхто її не обливає брудом.  Вона своїми діями сама створює цю ситуацію. Де були кобевко з малишевським раніше. їх не було. А все це томуч що вся ця їх роботи зрешисована і проплачена укропом і відбувається по одному і тому самому сценарію. Тільки де дивиться сбу адже це вже не поодинокий випадок коли намагаються  руйнувати роботу лікарень,  трудових колективів замість того щоб навести лад в міністерстві.  Навіть  в висловах кобевко малишевських та укропівців в інших областей де відбуваються подібні дії відчувається завчені наперед фрази по чиїсь постановці.

avatar

123

28 червня 2016 11:24

На волині наприклад .також благодійні внески були причиною для звільнення головного лікаря і нічого більше. А що робити лікарям коли нема фінансування. Чи в компетенції головних лікарів фінансування медичних закладів. Чи треба було перестати лікувати людей коли нема фінансування. Чи хіба ці кошти витрачалися не по призначенню. Нічого цього нема і небуло. То в чому винні лікарі, де відповідь? Де дивиться влада і правоохоронні органи на цей безпредел укропу

avatar

123

28 червня 2016 11:39

Кожен народ заслуговує на таку владу, яку сам собі вибрав. От т

avatar

Віталій

28 червня 2016 11:51

повністю підтримую тебе про технології фронтовиків, але зацікавило інше, шо правда що і Петруччо газетка навернулась, горе то яке, люди казали що до клазету саме те було, мьякенька

avatar

наблюдатєлю за концертом

28 червня 2016 13:32

Не бажаю тобі, тролю 123, бути там, де були ці дває молодих і сміливих лікарів. Вони пройшли АТО, вийшли з Дебальцівського оточення, рятували поранених воїнів, ризикували своїм життям і здоров"ям. Запитай, тролю поганий, у матері загиблого воїна-хірургі, Героя України Владислава Трепка, де були і що робили вони на Донбасі

avatar

123-му тролю

28 червня 2016 15:16

Вже одному  казав там де був я - вас не було..як рятували то тоже ще питання. Знаю багато випадків  в ато коли не було кому йти рятувати, а чого ж лізти на рожон. Не було злагодженої роботи. Попри все те проти атовців нічого не маю. Просто прикро що ато прикриваються для Того щоб робити свої темні справи як виявляється деякі партії чи злочинні групування.. ось і заразд ви прикриваєтесь безвинно загиблем лікарем, а самі чого варті. Що самі ви зробили. Нічого.. а скільки людей гине в мирний час що ніяка війна не йде в порівняння по кількості померлих. І всім вибачте насрати  їх вже нема є тільки ато. Так від хвороб помирає за день кілька сотень людей, які могли б і захищати батьківщину і народжувати дітей і робити багато корисних для нас з вами речей, а не зможуть. І багато чому завдячуючи псевдореформаторам.

avatar

123

28 червня 2016 16:35