Олександр Лієв надихнув буковинських суспільних мовників на розвиток

Олександр Лієв надихнув буковинських суспільних мовників на розвиток

03.05.2018, 16:56

Виконавчий директор UA: Суспільне мовлення Олександр Лієв відвідав сьогодні Чернівці. Про це повідомила менеджерка у ПАТ НСТУ Чернівецька регіональна дирекція Olga Grishun-Grischyk

- Сьогодні виконавчий директор UA: Суспільне мовлення був у найкращому місті ???? Спілкувались про перспективу розвитку мовника на Буковині. Впевнена, зовсім скоро наші колеги радітимуть не тільки гідній оплаті праці, а й комфортному робочому місцю. Дякуємо Александр Лиев за конструктивну розмову і натхнення!

1


КОМЕНТАРІ (9)

А зачем она Лиева на крышу потащила, загорали ?

avatar

Олег

03 травня 2018 17:42

Непроанонсована подія загальнодержавного значення, все тишком-нишком. Вони що від людей на даху ховались, чи просто захтіли побути наодинці.

avatar

Петро

03 травня 2018 20:14

Це той самый Лієв, чи якийсь інший?

https://comments.ua/politics/426129-ministr-turizma-krima-priznalsya.html

avatar

independent

03 травня 2018 22:07

Ще таке є.

 

https://censor.net.ua/photo_news/254200/anna_na_shee_krymskiyi_ministr_s_upoeniem_povedal_o_poluchennom_ordene_ot_semi_grajdan_romanovyh_fotoreportaj

avatar

independent

03 травня 2018 22:17

Якщо ця ненавчена, непрофесійна особа, яка випадково потрапила до керівництва "Суспільним" в Чернівцях отримує вказівки і "поради" від рига Лієва, то 2-і революції були даремними...

avatar

Юрій

04 травня 2018 09:23

Лієв нам ще за Севастополь і Голопапу не відповів !

Він ще в Чернівцях ?  Давай його в прямий ефір на ТВА !

avatar

Микола

04 травня 2018 09:54

ну да министр времен Янека, люстрированный наверное))),

на жаль керує

avatar

Гоша

04 травня 2018 12:06

У Лієва закінчуються гроші від афери 2008 в Чернівенцькій області. Спроба повторити?

avatar

Прокурор

04 травня 2018 13:49

Величезна адмінбудівля в центрі, на Головній 91-А, ще й чимала земельна ділянка, то є ласий шмат. Попереднє керівництво не здавало до останнього, а як нове будемо бачити. Кажуть для початку розпочали процес здачі в оренду, а в що вона згодом переростає всім відомо.

avatar

Аласанюк

04 травня 2018 17:26