Один із лідерів 'Свободи' у Чернівецькій міськраді - у футболці 'Рідного міста' в компанії родини Проданів (ФОТО)

Один із лідерів "Свободи" у Чернівецькій міськраді - у футболці "Рідного міста" в компанії родини Проданів (ФОТО)

04.01.2016, 18:42

У 2013 році нинішній депутат від партії "ВО "Свобода" Назар Моклович носив футболку із символікою "Рідного міста" і фотографувався у компанії родини Василя і Оксани Проданів на фестивалі "Обнова-фест".

Відповідне фото користувачі Facebook знайшли у фотоальбомі Мокловича на його особистій сторінці соцмережі.

На світлинах Моклович зображений у компанії нинішнього лідера фракції "Рідне місто" Василя Продана та його дружини, нардепа від "БПП" Оксани Продан.
Один із лідерів

Один із лідерів

Як відомо, Назар Моклович у 2015 році став депутатом Чернівецької міськради від партії "ВО "Свобода".

Раніше Моклович заперечив своє перебування в автомобілі Василя Продана.

 Нагадаємо, двох "свободівців" у неділю бачили в автомобілі лідера фракції "Рідне місто" Василя Продана напередодні сесії, на якій мали обирати секретаря міськради.

Джерело: molbuk.ua

1


КОМЕНТАРІ (13)

Чоловік любить свое місто. Тай що тут такого. Абсурд!!!

avatar

Кіцмань

04 січня 2016 18:22

avatar

Panas Roik

04 січня 2016 18:37

А ви в курсі, що Рідне місто тоді було громадською організацією, котра не займалася політикою в принципі? Тоді що тут кримінального?

avatar

апапапуа

04 січня 2016 18:43

Як це не була партією? Втюхуйте цю брехню бабусям. Рідне місто завжди було партією. 

avatar

Брехун

04 січня 2016 18:51

До другого. Хапають ті що при владі шановний!!! Партії регіонів вже давно не мае. А жити ліпше не стало в 5-раз гірше...Де хто їсти не мае.Це страшно. Так що всі питання до НФ

avatar

Українець

04 січня 2016 19:48

А он ни чего. Я влюбилась!!!

avatar

Тамара

04 січня 2016 23:06

 як це називається? Зрадник!!!

avatar

ОКСАНА КЛЮЦАН

04 січня 2016 23:06

Пані Оксана. Де ви бачете тут зрадництво. Поясніть мені???? А те що доллар був по 8 став 25. Те що ліки піднялись в десять раз. Те що газ світло вода продукти харчування виросли на 100%. Люди реально бідують... Це не зрадництво перед своїм народом.Поясніть мені та Чернівчанам

avatar

Бувалий

04 січня 2016 23:36

все негативные коментарии против Свободы пишут два дебила : руслан прокопьев и козявка марьяна кривич.

avatar

ПРАВДА

05 січня 2016 00:47

А говорят что Кривич Прокопьев любовники??? Ето правда. Ай яй яй как не хорошо и ето при живом муже.

avatar

Адвокат

05 січня 2016 01:24

Та що тут писати погано чи добре про цю продажну Свободу. Спочатку вони жили на москальські гроші, потім на жидівські, а тепер на фірташеві. Мельничук, як політик - лузер, свободі - здипець...

avatar

Юрій

05 січня 2016 09:25

Я б ему тоже присунул,тем более ушко пробито это уже о чёмто говорит.

avatar

вася

05 січня 2016 10:36

Свобода не продажная. Они молодцы в принцепе. Держат марку БРЕНДА! А вывод таков они не лягли под народный фронт ни гор.совете ни в обл.совете.И ето факт. Так что им respect и уважуха...

 

avatar

Саня