Обшуки у Чернівцях: поліція Буковини звинувачує фігурантів у величезних збитках

Обшуки у Чернівцях: поліція Буковини звинувачує фігурантів у величезних збитках

19.02.2021, 20:25

За інформацією правоохоронців підрядники, які пов'язані із обшуками, могли завдати збитків державі на понад 7 мільйонів гривень.

У відділі комунікації поліції Чернівецької області повідомили, що сьогоднішні обшуки пов'язані із кримінальним провадженням, яке розпочали ще у липні минулого року напередодні старту передвиборчої кампанії, пише ІА АСС.

«Під час реконструкції однієї із будівель у Чернівцях, підрядні організації не виконали в повному обсязі роботи, передбачені умовами договору. Своїми діями вони завдали збитків державному бюджету України на суму понад 7 мільйонів гривень», - йдеться у повідомленні поліції.

Там зазначили, що кримінальне провадження розпочали ще влітку 2020 року за ознаками частини 3 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

«Відповідно до висновку судової будівельно-технічної експертизи, вказані підрядниками обсяги та вартість виконаних робіт частково не відповідають зазначеній сумі та перевищують її приблизно вдвічі. Сьогодні, 19 лютого, співробітники поліції та прокуратури здійснили низку обшуків для перевірки інформації, наданої підрядною організацією, і запобігання зникненню, знищенню чи спотворенню речових доказів», - додали у відділі комунікації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Заволодіння бюджетними коштами під час реконструкції однієї із будівель військового містечка": обласна прокуратура відреагувала на заяву міського голови та представників партії «Єдина Альтернатива»

Нагадаємо, сьогодні у Чернівцях на підприємствах представників партії «Єдина Альтернатива» правоохоронці проводили обшуки. Пізніше міський голова Роман Клічук заявив, що пов'язує ці дії із тиском обласної прокуратури на нього та членів його команди, які почалися ще під час виборчої кампанії і продовжуються досі. Позицію міського голови підтримав і голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, заявивши про «неприхований тиск».  

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

1