Нові депутати міськради продовжують практику, за яку критикували попередників: «Чернівцітеплокомуненерго» накинули ще 22 мільйони гривень фіндопомоги

Нові депутати міськради продовжують практику, за яку критикували попередників: «Чернівцітеплокомуненерго» накинули ще 22 мільйони гривень фіндопомоги

29.12.2020, 14:10

Під час засідання сесії Чернівецької міської ради депутати внесли зміни до проекту бюджету та передбачили 22 мільйони гривень для надання фінансової допомоги комунальному підприємству «Чернівцітеплокомуненерго».

11 мільйонів гривень фіндопомоги надали по загальному фонду і таку ж суму, ще 11 мільйонів гривень, - передбачили по спеціальному фонду - у вигляді внесків до статутного капіталу.

Про це повідомляє кореспондент ІА АСС. 

Внести відповідні зміни очільниця фінансового управління міськради Лівія Бамбуляк запропонувала під час сесії міської ради. Вона нагадала, що на минулому пленарному засіданні цьому комунальному підприємству уже додали 10 мільйонів гривень, щоб не залишити значну частину міста без опалення. 

«Ми встигли проаналізувати ситуацію, яка склалася, на підприємстві і дійсно підтвердили, що у них бракує обігових коштів. У них є дуже значна  дебіторська заборгованість, яка складає майже 80 мільйонів гривень. Тому враховуючи, щоб підприємство могло забезпечити теплом більшу частину громади міста, ми пропонуємо збільшити фінансові видатки для надання фінансової допомоги теплокомуненерго по загальному фонду – 11 мільйонів гривень, по спеціальному фонду – у вигляді внесків до статутного капіталу – у розмірі 11 мільйонів гривень», - пояснила Лівія Бамбуляк. 

За це рішення проголосували 29 депутатів Чернівецької міської ради. 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада нова - схеми старі: у Чернівцях комунальним підприємствам виділили ще понад 11 мільйонів дотацій. Це вдруге за три дні

Крім того, на сесії підтримали протокольне рішення – зобов’язати департамент ЖКГ Чернівецької міської ради, спільно з керівниками комунальних підприємств, підготувати на січневу сесію міської ради звіт про вжиті заходи з оптимізації витрат підприємствами та по збільшенню доходів і відповідно вжиття всіх заходів щодо посилення претензійно-позовної роботи.

Також під час сесії депутати відстрочили термін повернення комунальними підприємствами міста фінансової допомоги Калинівському ринку до 31 грудня 2021 року. 

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

Фото документів - Іван Гончарюк

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

1