Незрівнянна та Дванадцята ніч. Журі визначилися з переможцями Золотих оплесків

Незрівнянна та Дванадцята ніч. Журі визначилися з переможцями Золотих оплесків

31.10.2018, 14:35

Рішення журі 13-го фестивалю комедій «Золоті оплески Буковини 2018 року».

Нагородити дипломом фестивалю у номінації – найкращий глядач фестивалю    -- родину Кордубів: Валентину Іванівну та Владислава Володимировича.

Нагородити дипломом фестивалю за найкращу чоловічу роль другого плану – актора  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені О. Кобилянської» Андрія Циганка за виконання ролі герцога Орсіно у виставі В. Шекспіра «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» та Станіслава Любарця за виконання ролей Замухришкіна та Олександра у виставі «Гравці» М. ГоголяКПК «Дніпропетровський академічний обласний український  молодіжний театр».                                                                                              

Нагородити дипломом фестивалю за найкращу жіночу роль другого плану –  актрису  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені О. Кобилянської» Марію Романову за виконання ролі камеристки Олівії -- Марії у виставі В. Шекспіра «Дванадцята ніч, або Як собі хочете».
Нагородити дипломом фестивалю за найкращу головну чоловічу роль –  народного артиста України Львівського національного академічного українського драматичного театру імені М. Заньковецької Степана Глову  за виконання ролі Городничого у виставі «Ревізор» М. Гоголя.

Нагородити дипломом фестивалю за найкращу головну жіночу роль --  народну артистку України Наталію Сумську за виконання ролі Флоренс Фостер Дженкінс у виставі «Незрівнянна» П. Квілтера київського  національного академічного драматичного театру імені І. Франка.

Нагородити дипломом фестивалюза найкращий акторський ансамбль - виставу театру імені Міхая Емінеску з міста Ботошани, що в Румунії  «Дядя Ваня» А. Чехова.

Нагородити дипломом фестивалюза найкращий режисерський задум та втілення -- режисера вистави «Ревізор» Львівського національного академічного українського драматичного театру імені М. Заньковецької В. Сікорського.

Нагородити дипломом фестивалюза найкраще виконання партії у музичній виставі – актрису Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного Ірину Гусак за виконання ролі Бернадетт у виставі «Оскар» К. Маньє.

Нагородити дипломом фестивалю за найкраще пластичне вирішення вистави -- виставу «Гравці» М. ГоголяКПК «Дніпропетровський академічний обласний український  молодіжний театр».                                                                                               

Нагородити дипломом фестивалю за найкраще музичне вирішення виставивиставу «Дуже проста історія» М. Ладо Театру королеви Марії з м. Орадя, що в Румунії.

Нагородити дипломом фестивалю за найкращу сценографію вистави – Марію Ткаченко, сценографа вистави «Забути Герострата» Г. Горіна КЗ «Дніпровський драматичний молодіжний театр «Віримо!»».

Нагородити дипломом фестивалю за найкращу виставу – виставу київського  національного академічного драматичного театру імені

І. Франка «Незрівнянна» П. Квілтера.

Нагородити дипломом фестивалю за творче освоєння національних традицій і високий рівень художнього втілення класичного драматургічного твору – виставу «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені О. Кобилянської».                                 

                                   Рішення

                      альтернативного журі

                   13-го фестивалю комедій

                   «Золоті оплески Буковини»: 

за найкращу виставу -- нагородити виставу «Дванадцята ніч, або Як собі хочете» В. Шекспіра у виконанні акторів  КП «Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені О. Кобилянської».
                                 

Члени журі:

Канарська Г. П. ---------------------------

Недін Л.М. ----------------------------------

Гудзь-Войтенко С. А. --------------------

Невєдров В.М. ---------------------------

 

Голова альтернативного журі   ---------------------------Ю. І. Чорней

Голова журі                            ----------------------------П. Д. Колісник

 

Секретар                                 -------------------------- Л. С. Вегера

1


Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.