У Чернівцях послу Австралії передали  інвестиційний паспорт Буковини для австралійських бізнесменів

У Чернівцях послу Австралії передали інвестиційний паспорт Буковини для австралійських бізнесменів

10.06.2019, 17:31

10 червня в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк  провів протокольну зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Україні Меліссою О’Рурк.

«Щиро вітаю вас на теренах Чернівецької області та хочу запевнити у глибокій зацікавленості та готовності до налагодження партнерського співробітництва», – наголосив Михайло Павлюк. – Незважаючи на те, що Австралія – одна із найбільш географічно віддалених від України країн світу, ми поділяємо спільні цінності демократії, вільного вибору, верховенства права, тому ми так би мовити розмовляємо фактично однією мовою».

За його словами, Чернівецька область є хорошим прикладом реалізації курсу на європейської та євроатлантичну інтеграцію, позаяк - прикордонна область, яка межує з державою Європейського Союзу – Румунією – і найголовніше – люди підтримують європейський вибір.

Посадовець відзначив, що за останні роки проведено низку важливих реформ – децентралізації, охорони здоров’я, освіти, економічному співробітництві, що дозволяє говорити і про відповідний розвиток краю з даних напрямків.

«Нещодавно інвестиційні можливості Чернівецької області представили на Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019». Ми підготували інвестиційний паспорт області та інвестиційні паспорти об’єднаних територіальних громад області, проситиму вас передати їх для ознайомлення та поширення серед зацікавлених суб’єктів господарювання Австралії», - відзначив Михайло Павлюк.

«Щодо гуманітарної складової, ми цінуємо контакти із закордонними українцями, підтримуємо діаспору, дуже вдячні державі Австралія за підтримку нашої української діаспори», - додав в.о. голови ОДА.

«Приємно, що ви багато знаєте про Австралію. Справді, в України та Австралії є спільні цінності: ми цінуємо наші традиції,  історію та культуру. Австралія надає чітку підтримку Україні, не визнає анексію Криму Росією, бажає, аби Росія якнайшвидше пішла з Донбасу, і звичайно, повернула моряків додому. Ми віримо у міжнародне право та його принципи, Австралія ввела санкції проти Росії, і вони не будуть зняті до того моменту, поки Росія не змінить своєї поведінки», - зазначила Мелісса О’Рурк.

Під час зустрічі Надзвичайному та Повноважному Послу Австралії в Україні презентовано економічний, торгівельний та інвестиційний потенціал області.

Обговорили питання забезпечення прав та свобод національностей, які проживають на території області.

Окремо сторони поспілкувалися про можливості розширення бізнесових структур Австралії в нашій області і сприяння налагодженню тісніших економічних контактів.

1