Провокації на 9 травня: правоохоронці будуть жорстко реагувати на антиукраїнську символіку і заяви, - Аваков

Провокації на 9 травня: правоохоронці будуть жорстко реагувати на антиукраїнську символіку і заяви, - Аваков

07.05.2017, 18:45

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв жорстку реакцію правоохоронців на провокації, антиукраїнську символіку і заяви 8-9 травня. 

Про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікацій МВС.

За його словами, апологети "русского мира" в Україні через свої пропагандистські канали розганяють, спекулюючи на почуттях людей, акцію "Безсмертний полк". Це робиться не заради тих, хто воював у Другій світовій війні, не заради історичної пам'яті, а заради можливості спровокувати, на тлі триваючої агресії Росії внутрішні конфлікти в українському суспільстві.

Міністр зауважив, що цього року, як і завжди, різні політичні сили спробують використати 9 травня для того, щоб будь-яким чином нагадати про себе.

"Мені відомо про плани таких провокацій в столиці і низці міст південного сходу України. Бачимо імена і "задумки організаторів". Не справа МВС, його поліцейських і гвардійських підрозділів давати оцінку і тим паче регулювати політичну діяльність. Однак, на всіх демонстраціях і маршах, запланованих у цей день, підрозділи Національної поліції і Нацгвардії будуть жорстко реагувати на антиукраїнську символіку та заяви", - зазначив Арсен Аваков.

Він зауважив, поліцейські по всій країні отримали дуже чіткі інструкції. Тому усі спроби тих, хто прагне провокацій, будуть припинені.
 

"Створювати передумови для внутрішньої дестабілізації через провокаційні символи і дії МВС не дозволить. Така наша відповідальність перед українським народом", - додав очільник МВС. 

Джерело: Цензор.НЕТ

1


КОМЕНТАРІ (6)

Поліцай хрєнов... Подивись уважно на бойові нагороди Великої Вітчизняної війни. Яка там символіка??? Що, будеш арештовувати девяностолітніх героїв???. ГОСПОДИ!!! Допоможи моїй багатостраждальній Державі Україні збавитися від цих горе-рехформаторів...

avatar

БУКОВИНЦІ

07 травня 2017 21:43

90-то летние "герои"уже давным давно слушают как трава ростёт.Всё что сейчас это не добитки старой кгбешной агентуры,мечтатели о руском мире.

avatar

Окупанты

08 травня 2017 10:00

Этот День нужно помнить не только героям,а и их детям,внукам,правнукам.Сколько украинцев полегло на фронте,в тылу,сражаясь с фашисткой нечистью.А вы тут всякую херню несете.

й не

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

avatar

К дураку необразованному

08 травня 2017 11:00

Ви нацики вже зовсім розумом поїхали, невже вас історія нічому не вчить? Нічого путного для України, крім як розпродати, розкрасти все багатство України ви не вмієте! Поклали над собою збрід зі всього світу і скачете як слабоумні! Зупиніться, огляніться, кобзаря вивчайте: "...Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь й свого не цурайтесь..."  " А препоганії пани Жидам, братам своїм хорошим, Остатні продають штани..." ("І виріс я на чужині...", 1848р.) Отакої добродії вивчайте Українських класиків!!!...

avatar

до "окупанти"

08 травня 2017 11:05

Люблю камунякам образованым насать в душонку!

avatar

08 травня 2017 11:37

У Другій світовій війні Україні випала героїчна і разом з тим трагічна роль.  8-го травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, а 9-го травня День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, встановлені  Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”.

Друга світова війна (1939–1945) стала найбільшим збройним конфліктом на планеті і одночасно найтяжчою трагедією в історії людства. У ній уперше і востаннє було застосовано ядерну зброю, здійснено найтяжчі військові злочини та злочини проти людяності. Унаслідок бойових дій, репресій проти військовополонених і мирних громадян, а також голоду, хвороб та виснаження загинуло від 70 до 80 млн осіб, дві третини з яких – цивільні.

            Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були воювати за чужі інтереси: одні українці часом мусили стріляти в інших українців. Війна для України почалася 1 вересня 1939 р. із нападу нацистської Німеччини (Третього Рейху) на Польщу. Цього дня німецька військова авіація бомбардувала Львів та інші міста.

Від 17 вересня учасником Другої світової війни на боці Німеччини на чолі з Адольфом Гітлером став Радянський Союз на чолі з Йосипом Сталіним. Упродовж 21 місяця цієї війни ( з вересня 1939 року) Радянський Союз  та Третій Рейх спочатку виступали як союзники, а від 22 червня 1941 року вступили у військовий конфлікт між собою, що увійшов в історію як німецько-радянська війна або, в радянській і російській історіографії, Велика Вітчизняна війна 1941–1945 років. Цей німецько-радянський конфлікт не тотожний поняттю Другої світової війни, а є тільки одним з найважливіших епізодів Другої світової.  

З Україною воювали дві тоталітарні системи – нацистська Німеччина і Радянський Союз, що однаково не рахувалися з ціною людського життя.

            Серед величезних втрат Українського народу в Другій світовій війні найтяжчими були людські. Війна й окупація території України призвели до різкого, катастрофічного зменшення кількості населення. Сукупні людські втрати українців і громадян інших національностей в Україні упродовж 1939–1945 років оцінюються від 8 до 10 млн осіб.

            За твердженнями науковців, було зруйновано майже 700 українських міст і 28 тисяч сіл, спалено близько 320 тисяч господарств. Україна в результаті Другої світової війни зазнала матеріальних втрат у розмірі понад  285 млн тогочасних рублів.

У травні 1945 року країни антигітлерівської коаліції – Радянський Союз, США, Велика Британія, Франція, які об’єдналися для боротьби з нацизмом, остаточно розгромили війська Німеччини та її союзників у Європі. Але для остаточного завершення Другої світової війни потрібно було ще розгромити Японію, яка була союзником Німеччини на Сході. Завершення Другої світової війни також пов’язане із Україною. 2 вересня 1945 р. генерал Кузьма Дерев’янко від імені Радянського Союзу приймав беззастережну капітуляцію Японії. Ці події історики вважають фактичним завершенням Другої світової війни.

Традиція відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення лише зароджується. Понад два десятки років після відновлення незалежності України дата 9 травня святкувалась як “День Перемоги” за типово радянськими зразками. Україна обрала європейський шлях розвитку, що передбачає і прийняття європейських моральних і культурних цінностей, у тому числі у вшануванні пам’яті про жертв воєн і конфліктів. Європейський підхід – це передусім вшанування пам’яті усіх жертв війни для недопущення подібних трагедій у майбутньому.

8-9 травня в Україні відбувається покладання квітів, вінків до пам’ятників та меморіалів, присвячених увічненню перемоги над нацизмом та вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни. Впродовж 08 – 09 травня 2017 року на Буковині відбудеться низка заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 08 травня о 10.30 на вулиці Руській відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника воякам Буковинського куреня та мітинг за участю керівників області та міста, активістів громадських організацій; о 12.30 на Центральному кладовищі Чернівців буде відслужено панахиду та організовано покладання лампадок та квітів до могил загиблих в АТО, Героїв Небесної Сотні.

 

9 травня о 09.30 на Соборній площі відбудеться урочисте покладання вінків та квітів до пам’ятника Перемоги; о 10.30 відбудуться покладання вінків та квітів до пам’ятників, меморіалів воїнам-визволителям та мітинги в Першотравневому, Шевченківському та Садгірському районах міста Чернівців.

avatar

День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08 травня 2017 12:47