На одній з дільниць Чернівецької області, в місті Заставна, місцева виборча комісія потребує втручання і консультацій від ЦВК

На одній з дільниць Чернівецької області, в місті Заставна, місцева виборча комісія потребує втручання і консультацій від ЦВК

19.04.2018, 09:46

Перед голосуванням за новий склад Центральної виборчої комісії слід провести максимальні перемовини із фракціями та зустрітись із кожним кандидатом.

Таку думку висловив Керівник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак під час ефіру на одному з телеканалів.

«Народний фронт» хоче провести зустрічі і консультації з усіма кандидатами. Буде безглуздо, коли старий склад ЦВК звільнять, а новий не призначать. Ми повинні узгодити усі 13 кандидатур», - наголосив Максим Бурбак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори у Заставнівській ОТГ під загрозою зриву (ОНОВЛЕНО о 20.00)

Він нагадав, що 29 квітня по всій Україні відбудуться вибори до місцевих територіальних громад і навів приклад, що вже зараз на одній з дільниць Чернівецької області, в місті Заставна, місцева виборча комісія потребує втручання і консультацій від ЦВК.

«Вони просять, щоб до них хтось приїхав з ЦВК і розібрався чи дійсний той голова, який закрив печатку і пішов з комісії, чи хтось може виконувати його обов’язки», - підкреслив Максим Бурбак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд зняв з реєстрації весь список кандидатів від партії «Справедливість» та деяких інших на виборах у Заставні (+ДОКУМЕНТ)

Окрім того, Максим Бурбак наголосив на необхідності дотримання резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи про представництво в ЦВК усіх партій, які представлені в парламенті.

 Джерело: http://nfront.org.ua/news/details/narodnij-front-napolyagaye-na-zustrichi-z-usima-kandidatami-do-cvk-maksim-burbak

1


КОМЕНТАРІ (1)

сам сука все заколотив а тепер не знає що робити. Це ж треба так боятись щоб уже 1000 гр за голос пропонувати. Де правоохоронці? Того ПілІгніма вимерли?

avatar

Правда

19 квітня 2018 11:54

Додати коментар

Увійти через профіль для можливості залишати авторизовані коментарі.