На Михайлішина скаржаться, бо в нього росте рейтинг, - довірена особа чернівецького кандидата

На Михайлішина скаржаться, бо в нього росте рейтинг, - довірена особа чернівецького кандидата

04.09.2012, 15:06

"Дії ОВК пов"язані з тим, що за останній час рейтинг секретаря міської ради Віталія Михайлішина почав зростати. І я вважаю, що політичні сили-опоненти бачать сильну конкуренцію на фоні В.Михайлішина", - заявив Ростислав Білик, довірена особа кандидата в депутати Віталія Михайлішина. Про це він сказав журналістам після рішення Чернівецького окружного адміністративного суду, який визнав протиправною і скасував постанову окружної виборчої комісії по одномандатному виборчому округу №201, що стосувалася скарги опозиції на дії кандидати в депутати від влади Віталія Михайлішина. Нагадаємо, що під час свого першого засідання 29 серпня окружна виборча комісія 201 округу одностайно визнала дії кандидата у народні депутати від Партії регіонів Віталія Михайлішина щодо окремих методів проведення ним передвиборчої агітації такими, що не відповідають вимогам законодавства про вибори народних депутатів. Окружна виборча комісія зобов’язала Віталія Михайлішина утриматись від використання об’єктів та ресурсів Чернівецької міської ради у своїй передвиборчій агітації.

Борис Руснак, експерт з виборчого права: "Я би рекомендував всім, хто йде зі скаргами, взяти в руки книжечку, яка називається Закон "Про вибори народних депутатів" і прочитати як робиться те. чи інше, а потім йти. Закон надає право кандидату, який є державним службовцем взяти відпустку. Право, а не обов"язок".

- Закон чітко визначив, що скарги на дії або бездіяльність, якщо ці дії або бездіяльність є незаконними, будь-якого кандидата в народні депутати, треба подавати до Центральної виборчої комісії. Окружна виборча комісія не має права розглядати скарги на незаконні дії чи бездіяльність кандидатів у народні депутати, - підкреслив Борис Руснак, експерт з виборчого права.

За матеріалами mtrk.com.ua та citi.cv.ua

1


КОМЕНТАРІ (2)

Всраться і не жить. Бориска Руснак експерт з виборчого права. Підстилка ригіоналовска а не експерт. І сміх і гріх і сльози.

avatar

Суддя

04 вересня 2012 17:37

Я не знаю, що в нього росте. Але точно не рейтинг. Бу-га-га.

avatar

Вася

04 вересня 2012 17:51