На горі Томнатик втретє фестивалять (+ПРОГРАМА)

На горі Томнатик втретє фестивалять (+ПРОГРАМА)

10.08.2019, 14:29

З українськими гуртами, гуцульськими стравами та дискотекою. На горі Томнатик, біля радіолокаційної станції “Памір”, цьогоріч втретє відбудеться фестиваль. Триватиме він два дні – 10-11 серпня.

Джерело: ТВА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Буковині фестивалитимуть на Памірі у Шепоті

 

10 - 11 серпня на горі Томнатик, що у селі Шепіт Путильського району, відбудеться довгоочікуваний та запальний ПамірFest!

Наразі з'явилася програма фестивалю:

10 серпня:

11.00 - високогірне весілля за гуцульськими традиціями;
13.00 - офіційне відкриття фестивалю;
14.00 - виступи народних колективів;
15.00 - майстер-класи від народних вмільців;
17.00 - виступи молодіжних гуртів: «Стріха поїхала», «Казан перцю», «Non format», «Demomen», «Showgor», «Monopolia»;
18.00 - майстер-клас із тактичної підготовки (показове шоу страйкбольного клубу з силової підготовки, короткий біг з перешкодами);
20.00 - турнір з армреслінгу;
22.00 - дискотека (Dj T-zhuk, Dj Patric Ocean, Dj Xander Kravc), запалення полонинської ватри;
06.00 - завершення першого дня.

11 серпня:

09.00 - ранкова зарядка;
12.00 - сходження на гору Яровиця, розгортання найбільшого прапора України на найвищій точці Буковини;
13.00 - майстер-клас від професійного інструктора з фітнесу;
14.00 - спортивні змагання;
15.00 - екоквест «Збережемо природу разом»;
16.00 - тактичні пейнтбольні ігри;
17.00 - виступи молодіжних гуртів: «V-band», «Серцевий напад», «Without you», «Plum JAM», «Nature of the Sea», «There is a Sense»;
20.00 - турнір з армреслінгу;
22.00 - дискотека (Dj T-zhuk, Dj Patric Ocean, Dj Xander Kravc);
06.00 - завершення другого дня.

 У Будинку з левами організатори поділилися з представниками ЗМІ планами щодо проведення щорічного фестивалю на горі Томнатик.

Вже третій рік поспіль на території колишньої військової радіолокаційної станції Памір, на вершині гори Томнатик, шо у мальовничому селі Шепіт на Путильщині проводиться фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта!».

ПамірFest – культурно-розважальний захід, котрий відбуватиметься в рамках згаданого фестивалю 10-11 серпня.

Цьогоріч на буковинців чекатиме щось особливе – фестиваль переформатовується та оновлюється. Уявіть: кожен з двох ранків ПамірFest розпочинатиметься з кросфіту, вдень - жива музика та розваги, вночі – дискотека під відкритим небом від Dj T-zhuk та Dj Xader Kravc.

На фестивалі запалюватимуть музичні гурти «Серцевий напад» в жанрі поп-панку, «Казан перцю» - електро, «Non format», «Nature of the Sea», «Деномен», «Стріха поїхала», V-бенд, «Without you», «Plum Jam» та інші.

Звичайно ж, гостей пригощатимуть традиційною кухнею, влаштовуватимуть різноманітні активності: можна буде пограти в ігри, починаючи з пейнтболу, волейболу та арм-реслінгу та закінчуючи інтелектуальними, взяти участь у майстер-класах.

Памір приваблює гостей приголомшуючими краєвидами, але для учасників, що хочуть різноманітності, під час фесту діятимуть фотозони.

Відвідавши цей фестиваль, можна долучитися до екоквесту «Збережено природу разом», який відбудеться наприкінці заходу. Планується, що гостей розділять на команди, які приведуть Памір до ладу, а за це отримають пам'ятні призи.

«Проведення фестивалю «Любіть Буковину, бо вона того варта» дасть можливість популяризувати регіональний туристичний продукт, розвинути культурно-історичний, пізнавальний, подієвий, гастрономічний туризм Буковини. Ми – надзвичайно багатий край. На території Чернівецької області є казкові скарби – величні Карпати, які треба показувати гостям з України та з-за кордону. Бо вони того варті. Саме цей посил ми вкладаємо у проведення беззаперечно найгучнішого фестивалю року. І на завершення над найвищою точкою Буковинських Карпат буде розгорнутий найбільший державний прапор», - зазначив заступник голови ОДА Василь Гостюк.

1