На Буковину їде Арсеній Яценюк

На Буковину їде Арсеній Яценюк

20.10.2012, 00:20

Чернівецьку область з передвиборчою поїздкою 20-21 жовтня відвідає лідер Об’єднаної опозиції, наш земляк Арсеній Яценюк.

Згідно з попередніми даними, Арсеній Яценюк прибуде до Чернівців 20 жовтня ввечері, щоби зустрітися з батьками.

А у неділю, 21 жовтня, він зустрінеться з місцевими журналістами у прес-клубі, а також проведе зустрічі з виборцями Сторожинця та Чернівців.

Зустріч з виборцями Чернівців відбудеться на Соборній площі о 16.00.

Арсеній Яценюк - уродженець Чернівців. Також тут він закінчив юридичний факультет місцевого університету та розпочав свою кар’єру юриста в одній з приватних юридичних фірм.

Джерело: molbuk.ua

 

1


КОМЕНТАРІ (11)

Я Буду

avatar

20 жовтня 2012 09:36

Та все ясно з Сєнєй, набрав тут кумів-сватів та бізнес-партнерів - і просрав ідею Об'єднаної опозиції. Ну як за упиря Федорука голосувати?! Який він опозиціоенр?!! Йде у раду захищати бізнеси жени, визволяти Ринжука і анєкдоти з Бурбаком травить.

Це опозиція?!

avatar

Бандитам - тюрми!

20 жовтня 2012 13:32

пане Федорук, дуже шкода, що ви так бездарно втратили голоси найвідданіших ваших прихильників, і компроментуєте всю об"єднану опозицію! ваша недостойна поведінка, бруд на адресу опонентів, бездарна програма і неповага до чернівчан зробили свою справу. поваги заслуговує лише той, хто турбується про городян, а не про власну безпеку - чернівчани достатньо постраждали від того, що ви грабували нас і наше рідне місто останні 17 років, тому не змушуйте нас платити ще й за вашу депутатську недоторканність, у якій ви бачите порятунок від лави підсудних... хоча б тепер дайте чернівчанам змогу обрати гідного захисника їхніх інтересів, бо ваша ница та егоїстична сутність цим захисником стати не дозволить! шкода всіх нас за те, що ми вірили у вас і підтримували вас до останнього!

avatar

Даринка

20 жовтня 2012 14:53

Чернівчанин!!!

Нехай не здригнеться твоя рука.

Голосуй за Батьківщину, за Федорука.

Не дай регіонам пройти у владу,

Віддай голос за народну раду.

avatar

123

20 жовтня 2012 15:13

Чернівчанин!!!

Нехай не здригнеться твоя рука.

Голосуй за Батьківщину, за Федорука.

Не дай регіонам пройти у владу,

Віддай голос за народну раду.

avatar

123

20 жовтня 2012 15:14

за Федорука - за народну раду?!

Ви смієтеся, пане? Федорук - це такий чернівецький Брєжнєв, совок, тільки корумпований. Хтось забув, як він до останнього трясся між Януковичем і Ющенком в 2004-ому? Як він швидко домовився з янучарами в 2010-му? Стидно має бути тим, хто веде його у Раду. Це головне питання до Яценюка: що не можна було почтупитись власними бізнес-інтересами і висунути людину, за яку не стидно було б голосувати?!

avatar

Славко

20 жовтня 2012 18:24

В міській раді - паніка. Про це свідчать коментарі "імені Продана/ Руснака."

avatar

Кирило

20 жовтня 2012 21:55

продам свой голос за долю в ДОБРОБУТЕ

avatar

Изя к 123

20 жовтня 2012 22:24

Сеня будешь на площади -кричи громче .Ваня Рынжук просил передать - ему там тебя плохо слышно

avatar

Изя Яценюку

20 жовтня 2012 22:27

Хочу спросить почеиу в его команде много непорядошных людей, или сам такой и таких подбирает?

avatar

Филарет

21 жовтня 2012 00:14

Бурбаку та Федоруку терміново потрібна депутатська недоторканість, щоб не було як з Ринжуком

avatar

Даша